REKLAMA
REKLAMA

Trener Milanu zakażony koronawirusem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  14.11.2020 11:47
Trener Milanu zakażony koronawirusem

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
AC Milan ogłosił, że trener Stefano Pioli uzyskał pozytywny wynik na obecność COVID-19. Szkoleniowiec Rossonerich został odesłany na kwarantannę, co skutkuje tym, że dzisiejszy trening mediolańskiej ekipy został odwołany.

AC Milan jest na tydzień przed spotkaniem w ramach ósmej kolejki Serie A, w której drużyna z Lombardii ma się zmierzyć w delegacji z SSC Napoli. Przypomnijmy, że mecz Milanu z ekipą Gennaro Gattuso zaplanowany jest na 22 listopada na godzinę 20:45.

"AC Milan ogłasza, że ​​po krótkim teście przeprowadzonym dzisiaj rano Stefano Pioli uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa" - brzmi komunikatu klubu z miasta mody.

"Poinformowano władze sanitarne, a trener, który obecnie nie wykazuje żadnych objawów, został poddany kwarantannie w domu" - czytamy dalej.

"Wszystkie inne testy przeprowadzone przez drużynę i personel dały wynik negatywny. W rezultacie dzisiejszy trening został odwołany. Zajęcia przed meczem z Napoli zostaną wznowione w poniedziałek, z zastrzeżeniem kontroli określonych w protokole federalnym" - uzupełniono w oświadczeniu.

Trener Stefano Pioli to najnowszy przypadek zakażenia "nieszczęsnym patogenem" w klubie z Lombardii. Wcześniej zakażeni na COVID-19 byli między innymi: Zlatan Ibrahimovic, Gianluigi Donnarumma, Jens Petter Hauge, czy Matteo Gobbi.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Mk2992 | 14.11.2020 13:42

hehehe i cyrk sie kreci. ahh to pewnie chodzil bez maski ,nie uwazal na dystans i wgl sie nie myl. pff foliarz.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy