REKLAMA
REKLAMA

Reprezentacji Chile i Interu kłótnia o Alexisa Sancheza

dodał: Paweł Paczocha  |  źródło: Football Italia  |  12.11.2020 20:39
Reprezentacji Chile i Interu kłótnia o Alexisa Sancheza

Alexis Sanchez  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kontuzja Alexisa Sancheza zrodziła spór pomiędzy Interem i reprezentacją Chile. Selekcjoner latynoskiej kadry publicznie prosi o szacunek ze strony mediolańskiego klubu.

W środę Alexis Sanchez nie dokończył treningu reprezentacji Chile przez uraz mięśniowy. Były zawodnik Manchesteru United od dłuższego czasu boryka się z tego typu kontuzjami. Włodarze Interu nie omieszkali publicznie narzekać na to, że zawodnicy mediolańskiego klubu regularnie odnoszą kontuzje w trakcie spełniania obowiązków reprezentacyjnych. Na tę wypowiedź ostro zareagował selekcjoner kadry Chile, Reinaldo Rueda.

- Alexis boryka się z tym problemem od dłuższego czasu i w środę zapobiegawczo opuścił wcześniej sesję treningową. Testy wykluczyły coś poważniejszego. Zobaczymy, jak zareaguje jego organizm, ale nie będziemy ryzykować jego zdrowiem, wystawiając go w najbliższym meczu eliminacji mistrzostw świata przeciwko reprezentacji Peru. Z całym szacunkiem dla moich europejskich kolegów, chciałbym, aby szanowali nas tak samo, jak my szanujemy ich. Doceniłbym to, zanim postanowili wystawić Alexisa na jedną połowę, a w następnym meczu dali mu rozegrać pełne 90 minut. Nie żyjemy już w czasach kolonializmu, wyjaśnijmy to sobie – ocenił sytuację podopiecznego Reinaldo Rueda.

Reprezentant Chile jest w tym sezonie głównie rezerwowym. W barwach Interu wystąpił póki co w siedmiu spotkaniach, rozgrywając zaledwie 251 minut. Ani razu nie znalazł drogi do siatki, ale w Serie A ma już na koncie dwie asysty.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

_tripletta_ | 12.11.2020 20:45

Panie jak będziesz opłacał jego kontrakt to możesz sobie jakieś warunki dyktować.

Baresi | 12.11.2020 20:59

"nie żyjemy w czasach kolonializmu"....
Kompleks Europy ciągle żywy w Ameryce Południowej.

BOYSSAN | 13.11.2020 14:40

To się Chilijczyk rozjuszył :) ale fakty sa takie jak pisze Tripletta , kontrakt gracza opłaca Inter.
Po drugie Alexis zgłaszał problemy mięśniowe już w meczu z Atalanta to dlaczego on poleciał na kadrę. Mam wrażenie ze w Interze nie potrafią zapanować nad tym reprezentacyjnym chaosem a potem są tylko problemy. W kwestii wyjazdu AS na kadrę po ostatniej kolejce ligowej powinno być po prostu veto.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy