REKLAMA
REKLAMA

Mancini może przegapić także mecz z Polską

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  12.11.2020 12:09
Mancini może przegapić także mecz z Polską

Roberto Mancini  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Roberto Mancini według informacji La Gazzetta dello Sport nie poprowadzi Włochów w niedzielnym starciu z Polską. Selekcjoner Squadra Azzurra miał poinformować Włoską Federację Piłkarską, że nie dołączy dzisiaj na zgrupowanie drużyny narodowej, co może świadczyć o tym, że kolejny test trenera miał wynik pozytywny.

Roberto Mancini podobno od momentu, gdy został zakażony koronawirusem, to codziennie przechodzi testy wymazowe na obecność COVID-19. Tylko dwa z rzędu wyniki negatywne mogą pozwolić trenerowi na pracę z reprezentacją Włoch na zgrupowaniu w Coverciano.

Odnotujmy, że niedzielne starcie na MAPEI Stadium z udziałem włoskiej ekipy i reprezentacji Polski może mieć kluczowe znaczenie dla rywalizacji w grupie pierwszej w dywizji A. Obie drużyny mają szanse na awans do Final Four.

Najpopularniejszy włoski dziennik sportowy we Włoszech sugeruje jednak, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Mancini przegapi bój z Polską. Tym samym ponownie z ławki reprezentacją zespołem Squadra Azzura dowodziłby Alberico Evani. Włosi pod jego dowództwem pokonali w środowy wieczór Estonię 4:0.

Selekcjoner ekipy z Półwyspu Apenińskiego nie szczędził pochwał w kierunku swojego asystenta na jednym z portali społecznościowych. "Dobry występ, zespół pracował dobrze pod okiem pana Evaniego, za co dziękuję i gratuluję" - napisał Mancini na Instagramie po środowym zwycięstwie Italii nad Estończykami.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

dalmare | 12.11.2020 19:55

può saltare = może opuścić/ może go ominąć

Alberico Evani (stąd skrót Chicco)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy