REKLAMA
REKLAMA

Calhanoglu oferowany różnym klubom przez swojego menedżera

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere della Sera  |  08.11.2020 11:45
Calhanoglu oferowany różnym klubom przez swojego menedżera

Hakan Calhanoglu  |  fot. Pier Marco Tacca / Anadolu Agency/ Sport Pict

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Hakan Calhanoglu wciąż nie może być pewny swojej przyszłość. AC Milan ma co prawda plan, aby zatrzymać zawodnika w swoich szeregach. Sytuację komplikuje jednak agent pomocnika, który oferuje swojego klienta różnym klubom.

Hakan Calahanoglu znajduje się między innymi na celowniku Manchesteru United. Corriere della Sera sugeruje natomiast, że menedżer reprezentanta Turcji oferuje swojego klienta kilku czołowym klubom ze Starego Kontynentu.

Obecny kontrakt Calhanoglu z klubem z Lombardii obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Na jego mocy piłkarz może liczyć na zarobki w wysokości 2,5 miliona euro rocznie. Tymczasem według włoskich dziennikarzy przedłużenie umowy piłkarza jego agent uzależnia od tego, czy zostanie mu zaoferowane wynagrodzenie na poziomie 6 milionów euro rocznie.

Calhanoglu nie ukrywa, że chciałby kontynuować swoją karierę w szeregach Rossonerich. Rozmowy w trakcie nowego kontraktu skomplikowały się w ostatnim czasie. Niemniej kluczowa w kontekście przyszłości zawodnika może być jego wola pozostania w klubie z San Siro.

26-letni zawodnik w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 10 meczach, notując w nich cztery gole i cztery asysty.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

Marios77 | 08.11.2020 12:16

Ten facet jest jak tykająca bomba.... Zero stabilności.... Nawet nie rozegrał jednego sezonu na wysokim poziomie i chce 6 baniek?  Diaz po paru meczach w serie A dorównuje mu a koleś dwa lata potrzebował żeby zagrać kilkanaście dobrych spotkań.... 3,5 mln max albo podziękować mu za grę....

Yang | 08.11.2020 13:18

Max 4 miliony w innym przypadku znaleźć zastępstwo. Są ciężkie czasy, a Turek na razie wrócił do swojej przeciętnej formy. Niech zagra jeden dobry sezon żeby wołać sobie taką dużą pensje.

Deyna1947 | 08.11.2020 15:42

Najzabawniejsze jest że kibice tutaj by decydowali kto i  ile ma zarabiać.

Yang | 08.11.2020 21:40

Masz rację, uśmiałem się po pachyseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy