REKLAMA
REKLAMA

Serie A: Ibrahimović został MVP października

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  06.11.2020 20:29
Serie A: Ibrahimović został MVP października

Zlatan Ibrahimovic  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Zlatan Ibrahimovic został wybranym najwartościowszym zawodnikiem października w Serie A. Szwedzki napastnik zanotował w kolejkach zaliczanych do poprzedniego miesiąca pięć trafień dla Rossonerich, wpisując się na listę strzelców w starciach przeciwko Interowi Mediolan, AS Romie, czy Udinese Calcio.

Zlatan Ibrahimovic w styczniu tego roku wrócił do Milanu po kilku latach przerwy. Tymczasem Stat Perform uznało 39-latka najbardziej wartościowym zawodnikiem października w lidze włoskiej.

- Początek sezonu w wykonaniu Zlatana Ibrahimovicia był wspaniały, z siedmioma golami w czterech meczach - mówił Luigi De Siervo, CEO Lega Serie A.

- Od momentu, gdy napastnik wrócił do Milanu, to zmienił jego oblicze, prowadząc na boisku swoich kolegów z drużyny niezwykłą charyzmą i wysokimi umiejętnościami technicznymi jak prawdziwy mistrz - kontynuował.

- Ibrahimovic to wyjątkowy piłkarz, który potwierdza, że wiek nie jest decydującym czynnikiem, jeśli codziennie ciężko się pracuje z powagą, entuzjazmem i pasją - skwitował.

Przypomnijmy, że mediolański team dopiero w miniony czwartek zakończył swoją niezwykłą serię spotkań bez porażki, który zatrzymała się na 24 meczach. W najbliższą niedzielę w ramach siódmej kolejki włoskiej ekstraklasy Rossonri zmierzą się na swoim stadionie z Hellasem Werona w roli gospodarza.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Cisek666 | 06.11.2020 20:32

No to Grześ będzie niepocieszony;)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy