Czyste konto Drągowskiego, bez goli w Parmie

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  07.11.2020 22:37

Bartłomiej Drągowski  |  fot. PressFocus

Gracze Parmy Calcio - w ramach Serie A - zremisowali u siebie z ACF Fiorentina 0:0. W szeregach klubu z Florencji całe spotkanie rozegrał Bartłomiej Drągowski, który zanotował czyste konto. Dla gospodarzy to kolejne spotkanie bez wygranej. Piłkarze Parmy Calcio w czterech poprzednich potyczkach nie zanotowali bowiem ani jednego zwycięstwa...

W lepszych humorach przystępowali do tego spotkania zawodnicy gości. Piłkarze z Florencji w trzech ostatnich meczach zanotowali cztery punkty. Gospodarze powiększyli swój dorobek jedynie o dwa oczka. Warto dodać, że Parma Calcio nie wygrała na krajowym podwórku od czwartego października.

Jak wyglądała ta konfrontacja? W 17. minucie wynik tego spotkania mógł zostać otwarty przez Kouame. Zawodnik Fiorentiny znalazł się w dobrej sytuacji, ale przestrzelił i nie zmusił Sepe do interwencji.

Inaczej było w 50. minucie. Wtedy to bramkarz Parmy Calcio musiał stanąć na wysokości zadania po strzale Biraghiego. Sepe poradził sobie z próbą zawodnika klubu z Florencji i cały czas mieliśmy bezbramkowy remis na Stadio Ennio Tardini.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie. Co oznacza ten remis dla obu stron? W tym momencie Parma Calcio zajmuje 15. miejsce. Do tej pory gospodarze zdobyli tylko sześć punktów. Rywale są na 12. miejscu (osiem oczek).