REKLAMA
REKLAMA

Coraz trudniejsza sytuacja Lazio

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  31.10.2020 12:29
Coraz trudniejsza sytuacja Lazio

Simone Inzaghi  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Lazio w opublikowanym w sobotę komunikacie poinformowało, że po przeprowadzonych w piątek testach na obecność w organizmie koronawirusa, niektórzy członkowie pierwszej drużyny uzyskali pozytywne wyniki. Wszystko jednak wskazuje na to, że zaplanowane na niedzielę spotkanie z Torino odbędzie się zgodnie z planem.

Lazio już w czwartkowym spotkaniu Ligi Europy z Club Brugge zagrało poważnie osłabione. Między innymi z powodu koronawirusa na spotkanie nie udało się aż 12 zawodników. Teraz wiele wskazuje na to, że sytuacja kadrowa drużyny prowadzonej przez Simone Inzaghiego uległa dalszemu pogorszeniu. Klub w przekazanym komunikacie nie podał jednak konkretnej liczby zawodników lub członków sztabu szkoleniowego, u których potwierdzono zakażenie.

"Lazio informuje, że wczoraj, w piątek 30 października, niektórzy członkowie zespołu uzyskali pozytywne wyniki testów wymazowych. Na podstawie tych wyników cała drużyna kontrolnie powtórzy dziś badania, aby zidentyfikować zawodników, którzy mogą wziąć udział w jutrzejszym meczu pomiędzy Torino i Lazio" - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

"Osoby, które uzyskały pozytywny wynik, zostały umieszczone na kwarantannie w domu i będą obserwowane przez jej okres pod aktywnym nadzorem personelu medycznego" - dodano.

Początkowo obawiano się, że zaplanowane na niedzielne popołudnie spotkanie 6. kolejki Serie, w którym Lazio miało zmierzyć się na wyjeździe z Torino, może nie odbyć się w założonym terminie. Wszystko jednak wskazuje na to, że odwołanie meczu i przełożenie go na inny termin nie jest aktualnie brane pod uwagę. Niedzielny pojedynek w Turynie ma rozpocząć się o godzinie 15:00.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Meryl72 | 31.10.2020 16:01

Ten mecz nie powinien się odbyć, wdł najświeższych doniesień mamy tylko 12 seniorów do dyspozycji i to praktycznie tych samych co w meczu z Belgami - zdarzy się uraz, kontuzja i w meczu z Zenitem od pierwszych min zagra Primavera.

BRUNO_18 | 31.10.2020 16:41

a lepiej nie będzie, więc albo liga włoska gra, jak jest albo anulować to w piździecseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy