REKLAMA
REKLAMA

Skriniar wrócił do Włoch

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  29.10.2020 12:08
Skriniar wrócił do Włoch

Piłkarze Interu Mediolan  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Milan Skrniar wrócił już do Włoch po 21 dniach kwarantanny, ale wszystko wskazuje na to, że Słowak nie zagra w sobotnim meczu ligowym, w którym Inter Mediolan zmierzy się z Parmą Calcio. Sky Sport Italia podaje, że piłkarz wrócił już do stolicy Lombardii, czekając jednocześnie na wyniki testu wymazu.

Milan Skriniar o ile w najbliższym spotkaniu Serie A ma nie zagrać, to bardzo realny scenariusz zakłada występ piłkarza w boju przeciwko Realowi Madryt w Lidze Mistrzów.

Reprezentant Słowacji opuścił cztery mecze ze względu na pozytywny wynik na obecność COVID-19, w tym starcia z Genoą CFC, czy AC Milanem. Chociaż piłkarz czuje się już dobrze, to jednak zachowawczo nawet w przypadku negatywnego testu, ma nie zagrać w boju ligowym przeciwko Gialloblu.

Fakt, że 25-latek wrócił do Włoch, oznacza, że Skriniar mógł po raz pierwszy zobaczyć swoją córeczkę, która urodziła się w zeszłym tygodniu.

"Witaj księżniczko. Mam nadzieję, że wkrótce Cię przytulę" - napisał zawodnik w dniu urodzin swojej córki na Instagramie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy