REKLAMA
REKLAMA

Dobre wieści w sprawie Zielińsiego. Polak wraca do gry

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Italia  |  24.10.2020 17:09
Dobre wieści w sprawie Zielińsiego. Polak wraca do gry

Piotr Zieliński  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Znakomite wieści napłynęły w sprawie Piotra Zielińskiego. Zarówno reprezentant Polski, jak i drugi z piłkarzy Napoli, Eljif Elmas, pokonali koronawirusa. Najnowsze testy dały wynik negatywny i mogą oni wrócić do gry w ten weekend.

Przypomnijmy, że gracze ci zarazili się COVID-19 na początku tego miesiąca. Przez ostatnie trzy tygodnie przebywali oni w samoizolacji i przechodzili regularne badania. Piotr Zieliński nie miał poważnych objawów koronawirusa, ale dopiero test przeprowadzony tuż przed weekendem wykazał, że jest już w pełni zdrowy.

Możliwe, że obaj gracze Napoli będą mogli wystąpić w niedzielnym meczu włoskiej Serie A przeciwko Benevento. Wcześniej muszą przejść jednak dokładne badania medyczne zalecone przez Lega Serie A. Mają one wykazać, że po przebyciu koronawirusa piłkarze nie mają żadnych komplikacji zdrowotnych.

Napoli rozegrało jak dotąd cztery mecze ligowe, w których zdobyło osiem punktów. Piotr Zieliński wystąpił w tym sezonie w dwóch spotkaniach. Miałby ich więcej na koncie gdyby nie zarażenie się koronawirusem.

Czytaj również

Napoli bez trenera?
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy