REKLAMA
REKLAMA

Juventus kończy dobrowolną izolację

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  23.10.2020 19:45
Juventus kończy dobrowolną izolację

Piłkarze Juventusu FC  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus FC w swoim oficjalnym komunikacie poinformował, że po ostatnich testach na koronawirusa wszyscy zawodnicy mieli negatywne wyniki. Tym samym dobiegła końca klubowa dobrowolna kwarantanna w szeregach mistrzów Włoch.

Juventus FC przebywał na tzw. "wewnętrznej izolacji" w jednym z hoteli klubowych.. W każdym razie najnowsze testy wśród piłkarzy miały wyniki negatywne, co skutkuje tym, że okres kwarantanny może dobiec końca.

Warto podkreślić, że w gronie zawodników, który przebywa na domowej kwarantannie, jest natomiast Cristiano Ronaldo. Portugalczyk, chociaż na każdym kroku w mediach społecznościowych daje do zrozumienia, że czuje się dobrze, to w środę miał ponownie pozytywny wynik testu na COVID-19, co sprawia, że piłkarz wciąż nie może wrócić do zajęć w klubie.

"Juventus Football Club ogłasza, że ​​zgodnie z obowiązującymi przepisami i protokołami, okres izolacji powierniczej, o której informowano wcześniej, który obejmował 61 osób, zakończył się dziisja po południu" - poinformował klub z Piemontu w swoim oświadczeniu.

Stara Dama swoje najbliższe spotkanie rozegra w niedzielny wieczór, mierząc swoje siły z Hellasem Werona. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 20:45.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy