REKLAMA
REKLAMA

Milik z nadzieją na lepsze czasy? Polak trenował z drużyną Gattuso

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Manuel Guardasole  |  21.10.2020 17:58
Milik z nadzieją na lepsze czasy? Polak trenował z drużyną Gattuso

Arkadiusz Milik  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Arkadiusz Milik według ostatnich doniesień miał być skazany na to, że w najbliższym czasie będzie trenował indywidualnie, gdyż nie znalazł się w kadrze SSC Napoli nie tylko na mecze w europejskich pucharach, ale również na starcia w Serie A, czy Coppa Italia. Ostatnie wieści na temat reprezentanta Polski pozwalają jednak przypuszczać, że sytuacja reprezentanta Polski nie jest aż taka zła.

Arkadiusz Milik brał dzisiaj udział w treningu z udziałem podopiecznych Gennaro Gattuso, o czym poinformował na łamach Twittera dziennikarz CalcioNapoli24 Manuel Guardasole, który opublikował zdjęcie, na którym polski napastnik trenuje z resztą zespołu.

Przypomnijmy, że reprezentant Polski był w trakcie ostatniej sesji transferowej bohaterem kilku niedoszłych transferów. Milik był łączony z Juventusem FC, AS Romą, czy ACF Fiorentiną, ale ostatecznie żaden transfer nie doszedł do skutku.

Nie tak źle, jak mogło się wydawać?


Warto podkreślić, że wychowanek Rozwoju Katowice ma kontrakt ważny z klubem ze Stadio San Paolo do końca czerwca 2021 roku. Taki stan rzeczy sprawia, że już w styczniu piłkarz bez zgody Napoli będzie mógł podpisać umowę z nowym pracodawcą.

Powyższy stan rzeczy sprawia, że sternicy Azzurrich nie chcą dopuścić do tego, aby Milik grał, w związku z tym , że zawodnik nie zdecydował się na parafowanie nowej umowy z Napoli.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

unbelievableJFC | 21.10.2020 20:39

To, że trenuje to dobrze, ale brak gry w cotygodniowych meczach na pewno będzie widoczny.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy