REKLAMA
REKLAMA

Sądny dzień dla Ronaldo! Być albo nie być ws. meczu z Barcą

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  21.10.2020 13:26
Sądny dzień dla Ronaldo! Być albo nie być ws. meczu z Barcą

Cristiano Ronaldo  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Cristiano Ronaldo nie ukrywa, że bardzo zależy mu na tym, aby móc zagrać w starciu przeciwko FC Barcelonie w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Spotkanie jest zaplanowane na 28 października (środa) na godzinę 21:00. Corriere dello Sport przekonuje na swoich łamach, że nie jest niemożliwe, aby gwiazda Juve zagrała w starciu z Dumą Katalonii.

Cristiano Ronaldo miał pozytywny wynik na COVID-19 w trakcie zgrupowania reprezentacji Portugalii, co skutkowało tym, że zawodnik błyskawicznie wrócił do Włoch, aby poddać się procesowi samoizolacji w swoim domu w Turynie.

Portugalski piłkarz przegapił już konfrontację z Dynamem Kijów w Lidze Mistrzów, a także ligowy bój Starem Damy z FC Crotone. Tymczasem najnowsze doniesienia włoskich dziennikarzy wskazują, że dzisiaj piłkarz może otrzymać wynik kolejnego testu na koronawirusa, jeśli będzie negatywny, to Ronaldo będzie mógł mieć jeszcze szanse na występ przeciwko ekipie z Hiszpanii.

Trochę jak w piosence "Magika" z Kaliber 44: "Wynik, wynik"


Warto zaznaczyć tutaj, że protokół UEFA mówi jasno, że po zakażeniu na COVID-19, a następnie po wyzdrowieniu i wyniku negatywnym przy kolejnym teście, dany piłkarz musi czekać tydzień na kolejny występ. Jeśli dzisiaj okazałoby się, że CR7 ma wynik negatywny testu, to będzie mu dane zagrać w starciu z wicemistrzami Hiszpanii, jeśli nie, to sytuacja się komplikuje.

Panel doradczy ds. protokołu UEFA musi mieć dokumenty w odpowiednim czasie, aby je przeanalizować i zatwierdzić, dlatego dzisiejsze wyniki testów mogą być decydujące dla zrozumienia, czy Ronaldo będzie mógł wystąpić przeciwko Barcelonie, czy nie.

Gazeta ujawnia, że ​​ze względu na różnice w protokole Serie A, jeśli Ronaldo miałby nieco później negatywny wynik testu, to mógłby teoretycznie zostać dopuszczonym do gry już w najbliższy weekend, gdy Juve będzie mierzyło się z Hellas Werona, ale występ przeciwko Blaugranie byłby wykluczony.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

Juventini_1987 | 21.10.2020 15:33

Trzymam kciuki!

RG_11 | 21.10.2020 15:37

jest jeden mały plus tej jego absencji: w końcu ma fryzurę jak człowiek!

DiffretAngle | 21.10.2020 15:38

"Gazeta ujawnia, że ​​ze względu na różnice w protokole Serie A, jeśli Ronaldo miałby nieco później negatywny wynik testu, to mógłby teoretycznie zostać dopuszczonym do gry już w najbliższy weekend, gdy Juve będzie mierzyło się z Hellas Werona, ale występ przeciwko Blaugranie byłby wykluczony. "

A to jest zastanawiające akurat. To znacvzy że nie mogą mu po prostu 2 testów zrobić - jednego dziś i jednego w odpowiednim czasie, by wypełnić protokół sanitarny Serie A?
Jeśli oba wyniki byłyby negatywne to gra w obu meczach, jeśli dzisiejszy pozytywny, to chociaż z Hellas, jeśli oba pozytywne, to musiałby poczekać do kolejnego meczu.
To takie proste według, mnie, jeśli chodzi tylko o czas w którym organizm zwalcza infekcję.

Z drugiej strony, jeśli tamto jest nielogiczne, to niech się Ronaldo cieszy że kwarantanny nie ma w Polsce, bo nie mógłby iść na siłownie, za to  mógłby się udać do kościoła pomodlić o cudowne ozdrowienie najwyżej.

FCHollywood | 21.10.2020 19:36

Nie mógłby na siłkę chodzić? Dramat. Też mam taki dramat jak on, może nie dokładnie. Ale wstaję rano, przejdę dwa metry i na siłowni robię co tylko chcę.



seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy