REKLAMA
REKLAMA

Wielkie nazwisko może zastąpić Inzaghiego

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Italia  |  14.10.2020 11:49
Wielkie nazwisko może zastąpić Inzaghiego

Massimiliano Allegri  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent Lazio, Claudio Lotito ma już plan B na wypadek, gdyby klub nie porozumiał się z Simone Inzaghim. Szkoleniowcem zespołu ze stolicy Włoch miałby zostać Massimiliano Allegri.

Jak donoszą włoskie media, na czele z Il Messaggero, Lazio poważnie zaczęło zerkać na rynek menedżerów. Klub nie ma bowiem pewności co do dalszej współpracy z Simone Inzaghim. Lotito zaoferował mu trzyletnią umowę z Biancocelesti, ale były napastnik, który pomógł klubowi w powrocie do Ligi Mistrzów, zwleka z podjęciem decyzji o swojej przyszłości.

Rzymianie nie chcą zostać na lodzie, dlatego zaczęli szukać ewentualnego następcy Inzaghiego. Wybór miał paść na Massimiliano Allegrego. Media donoszą, że Lotito spotkał się już z byłym trener Milanu i Juventusu podczas tego lata. Właśnie wtedy po raz pierwszy miał pojawić się temat jego ewentualnej pracy w stolicy Włoch.

Allegri planuje wrócić do futbolu jako trener i Lazio wydaje się być dla niego kuszącą możliwością. Żadne decyzje w tej sprawie nie zapadną jednak za plecami Inzaghiego i jeśli ten zgodzi się na warunki Lotito i podpisze trzyletnią umowę, to temat Allegrego definitywnie przepadnie.

Drużyna Lazio niezbyt dobrze zaczęła sezon i po trzech kolejkach ma w swoim dorobku cztery punkty.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

Damek86 | 14.10.2020 12:09

Już widzę jak Max idzie do Lazio. Lotito powinien się ogarnąć. Szkoda mi Inzaghiego, zrobił super wynik, miał dostać wzmocnienia, aby ogarnąć walkę na kilku frontach, a tu lipa. Zobaczyłbym go chętnie w innej drużynie, jestem ciekawy jakby poradził sobie w innym otoczeniu.

Interista1987 | 14.10.2020 13:13

Allegri tam nie pojdzie...
Ale nie powie tego wprost po prostu zaczeka na lepsze oferty , jesli ich nie bedzie to moze sie zgodzi prowadzic takie Lazio

BOYSSAN | 14.10.2020 13:39

Kwestia oczekiwan finansowych Maxa i mozemy uznac ten news za kolejna porcje bredni.

We Wloszech kluby ktore stac na jego uslugi to Juventus oraz Inter

grupio | 14.10.2020 15:17

Nesta

BOYSSAN | 14.10.2020 15:39

Interista1987

Co to znaczy , ze zgodzi się poprowadzić takie Lazio ? Okaz trochę szacunku dla zespołu który w poprzednim sezonie był tylko o trochę za naszymi plecami , poza tym Lazio to nasza zgoda

Pozdro

Meryl72 | 14.10.2020 15:46

Max Allegri to ulubieniec naszego prezydenta, ale jedyne szanse na zakontraktowanie tego szkoleniowca wyparowały gdy podpisał kontrakt z ACM, od tego czasu jest w odległej galaktyce finansowej.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy