Remis w hicie Serie A! Były kontrowersje i czerwone kartki

dodał: Oskar Szatraj  |  źródło: SerieA.pl  |  04.10.2020 16:57

Ciro Immobile  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Remisem 1:1 zakończył się mecz Lazio z Interem Mediolan. Po meczu więcej będzie się mówiło jednak o decyzjach arbitra, który pokazał aż dwie czerwone kartki, choć nie były one w pełni zasłużone.

Mecz Lazio z Interem był jednym z dwóch hitów trzeciej kolejki Serie A. Mediolańczycy rozpoczęli sezon od dwóch zwycięstw, ale w niedzielne popołudnie mierzyli się z mocnym rywalem. Rzymianie przed tygodniem ulegli Atalancie aż 1:4 i byli mocno zmobilizowani, aby wygrać.

Kibice mieli duże oczekiwania wobec poziomu tego meczu i po pierwszej połowie mogli poczuć niedosyt. Momentami tempo gry nie było najwyższe, a oba zespoły wyczekiwały na ruch przeciwnika. Mieliśmy jednak też świetne akcje oraz gola, którego w 30. minucie zdobył Inter. Ivan Perisic zagrał do Lautaro Martineza, który uderzył precyzyjnie w sam środek bramki. Lazio nie zdołało odpowiedzieć na to trafienie i do przerwy było 1:0 dla Mediolańczyków.

Gospodarze w drugiej połowie, a konkretnie w 55. minucie strzelili gola wyrównującego. Na pole karne dośrodkował Francesco Acerbi, podanie Włocha wykorzystał Sergej Milinkovic-Savic, który z bliska trafił w prawy róg bramki.

Gdy wydawało się, że Rzymianie łapią wiatr w żagle, sytuacja wymknęła im się spod kontroli. W 69. minucie Ciro Immobile dał się sprowokować Arturo Vidalowi i uderzył Chilijczyka w twarz. Arbiter pokazał Włochowi czerwoną kartkę gospodarze musieli grać w osłabieniu. Czerwień w 86. minucie zobaczył także Stefano Sensi, który odepchnął przeciwnika i musiał udać się do szatni. W ostatnich minutach wynik już się nie zmienił i oba zespoły podzieliły się punktami.

Po przerwie reprezentacyjnej Lazio zagra na wyjeździe z Sampdorią. Z kolei Inter zmierzy się z Milanem w derbach Mediolanu.

Komentarze | 43 komentarzy

NewMaldini | 04.10.2020 16:58

Czuję lekki zawód. Czerwona kartka, a raczej teatrzyk Vidala zabił nam ten mecz. Tutaj też warto dodać, że przy drugiej czerwonej również zobaczyliśmy pokaż aktorskich umiejętności. Lazio w pierwszej części gry poturbowane przez kontuzje - Inter skorzystał z sytuacji. W drugiej części gry Lazio ładnie się odbudowało i zaczęło dominować nad Interem, lecz tylko do 70 minuty. Myślę, że gdyby nie czerwo dla Immobile Lazio strzeliło by na 2:1. Po ostatnim laniu Lazio wróciło na właściwe tory, a Inter to na razie piękny dom, ale z papieru. Zobaczymy, która z tych drużyn powalczy o czołówkę w tym sezonie. Liczyłem na lepsze spotkanie. Szkoda.

Smiech | 04.10.2020 16:58

Strasznie cieniutki Inter w tym meczu
Jedynie gra aktorska na plus

Ronaldo324 | 04.10.2020 17:01

Jak widzę tych piłkarzy , którzy wręcz umierają na murawie po "uderzeniu" to mnie krew zalewa.

Il_Serpente | 04.10.2020 17:01

Cenny punkt przywieziony z ciężkiego terenu. Słaby mecz dk ogladania, teraz czas na derby!

amazon | 04.10.2020 17:03

Mecz kuriozum. Sedzia5oiwinien dostać bana na kilka spotkań wraz z panami z wozu var. Beznadziejny poziom i ogólna nuda. Nie wiem jak można było nie wygrać z tak beznadziejnym Lazio. Szkoda 2 punktów.

AcMailand | 04.10.2020 17:03

tanie prowokacje na boisku bliźniaczo podobne tanim prowokacjom kibica interu z milionem nicków na tym portalu

Italia00 | 04.10.2020 17:03

@NewMaldini

Vidal dodał swoje w starciu z Immobile, ale Patric z Lazio był aktorem jeszcze bardziej znakomitym. Nie zapominajmy.

Co do samego meczu zaś to po raz kolejny bardzo podobał mi się Jakimi. Zdecydowanie mój nowy ulubieniec.

bianco13 | 04.10.2020 17:05

Sporo emocji ,trochę dobrej piłki  też dało się zauważyć momentami.
Na Stadio Olimpico stratę punktów można kalkulować już przed rozpoczęciem sezonu,mimo to Inter chciał bardziej wygrać i bez problemu wytrzymał kondycyjnie ,a Lazio ledwo dojechało.
Trzech piłkarzy Lazio po końcowym gwizdku położyło się na murawie.
Lazio ma jakość ,ale jeśli szczęście je opuści i dojdą mecze w LM co tydzień ,to ja ich nie widzę w pierwszej piątce w tym sezonie.

_tripletta_ | 04.10.2020 17:05

Mecz na stojąco. No ale skoro Inter remisuje na stojąco na wyjeździe z Lazio to, aż takiej tragedii nie ma.
Ogólnie Inter powinien ten mecz wygrać. Z przebiegu całego meczu byli lepsi, ale zabrakło szczęścia jak słupek Brozovica.
Immobile odcięło prąd z tym uderzeniem w twarz Vidala, ale czerwona dla Sensiego to jakieś nieporozumienie. Lekko odpycha rywala i czerwona kartka. Sędzia ewidentnie chciał się "zrewanżować".

P.S. newmaldini znowu uciekł z psychiatryka. Sprytny gość.

PatrickCZ | 04.10.2020 17:07

Czerwone kartki za musniecia w twarz to absurd. Ja rozumiem, ze to podchodzi pod agresje I chamstwo i tak tez jest klasyfikowane, ale pilkarze sprawiaja wrazenie, jakby ciagle byli czujni na wypadek gdyby ktos dotknal ich w twarz. Gdy juz ktos dotknie palcem ich twarzy, to upadaja jakby Kliczko strzelil im sierpowego. Parodia

interinho | 04.10.2020 17:08

Ciezki mecz bo i Lazio zdecydowało się zamurować na swojej połowie to malo powiedzieć bardziej w szesnastce. Mogliśmy zamknąć mecz Lukaku na 2 i zgasić światło na olimpico. No nic remisy są wkalkulowane byle nie przegrywać to i się punktów uciuła.

pochmurny | 04.10.2020 17:09

Inter od finału z Sevillą z wielką łatwością traci bramki.
Boję się o Lazio. W tym maratonie meczowym mogą się rozsypać tak jak w zeszłym sezonie. Dobrze dla ich morale, że dzisiaj nie przegrali.

Też, mnie to irytuję, ale z drugiej strony gdyby nie umierali to sędziowie udawaliby, że nic się nie stało. Takie sędziowanie było od lat co zachęca do takich zachowań.

amazon | 04.10.2020 17:09

@Italia00
Pełna zgoda. Vidal prowokował ale dostał w twarz, to co zrobił Patrick to kopia zachowania Busqetsa z pamietnego meczu w LM. Ta sytuacja z Sensim to zdarzenie jakich mnóstwo w każdym meczu i nigdy nie widziałem aby za coś takiego dostać czerwo... Var był na urlopie. Warto dodać brak karnego za ewidentnie zagranie ręką Parolo i mamy obraz nędznego sedziowania w tym meczu.

BOYSSAN | 04.10.2020 17:11

Słaby mecz w wykonaniu obu drużyn , nawet powiedziałbym bardzo słaby.
Jeśli meczu nie da się wygrać a Inter nie grał za bardzo to trzeba uznać remis tym bardziej ze to Lazio na Olimpico a nie Parma czy Crotone. W tamtym sezonie tam Inter poległ.
Kontrowersja z ręka gracza Lazio w polu karnym ( chyba Parolo ) , obie czerwone kartki teatralne.
W Interze najlepiej Vidal.
Teraz przerwa a po niej derby z rozpędzonym Milanem

grzesiek__pl88 | 04.10.2020 17:12

Milaniści dziś świętują stratę punktów przez Inter. Ciekawe jakie będą mieli nastroje po przegranych derbach.

xxBANGxx | 04.10.2020 17:15

Gagliardini w pierwszej 11, Eriksen cały mecz z ławki. Oj Conte, Conte.

gk87 | 04.10.2020 17:16

Szkoda straty pkt ale sami sobie jesteśmy winni.Remis z Lazio na wyjeździe nie jest złym wynikiem ale można było dziś wygrać.Vidal w środku pola dziś poezja.Perisic dramat błąd przy golu z trochę z dupy dla Lazio.Coz jedziemy dalej FORZA INTER!

semprealex | 04.10.2020 17:17

Meryl72 | 04.10.2020 17:18

Już pal sześć wynik, potencjalnie najbardziej brzemienne w skutki co nas dzisiaj spotkało to kontuzje, z jakimi opuszczali boisko Radu i Bastos. Klub nie dokonał żadnych wzmocnień w ,,departamencie obrony'' i być może niedługo dziury w tyłach będzie zmuszona łatać Primavera, co dla drużyny chcącej (cele trzeba mieć ambitne :) walczyć na trzech frontach jest niedopuszczalne.

Te pięć zmian to patologia, która może doszczętnie pogrążyć calcio - najbogatsze kluby mogą teraz wymienić w czasie meczu połowę opłacanej grubymi milionami ekipy, jakby przepaść między magnatami, a zwykłymi ,,kopaczami'' w tej lidze nie była już ogromna.

Rozczarował mnie Immobile, nie sądziłem, że da się tak sprowokować, ale trochę go rozumiem - zarówno w tym, jak i poprzednim spotkaniu arbitrzy pozwalali na zdecydowanie zbyt brutalną i chamską grę, jednak Ciro nie powinien tak reagować, podobnie jak Patric, który akurat odwdzięczył się przeciwnikowi stosując broń oponenta. Jak to mówią, futbol nierychliwy, ale sprawiedliwy. Generalnie trudno ocenić naszą grę, gdy jeszcze w pierwszej połowie przez urazy straciliśmy dwóch zawodników, jednak dalej wyglądamy jakbyśmy byli na wakacjach - początek kampanii bliźniaczo podobny do sezonu 16/17, miejmy nadzieję, że fart do nas wróci.

No i oczywiście stop pijanym kierowcom.

BOYSSAN | 04.10.2020 17:26

@Meryl72

Pełna zgoda dot możliwości 5 zmian w trakcie meczu. Pisałem o tym ostatnio, moim zdaniem mało uczciwe ale co zrobić.
Ciro się zagotował jak Lautaro w poprzednim sezonie w meczu z Cagliari.

Sylvinho88 | 04.10.2020 17:32

Inter na chodzonego,na miejscu Conte skopał bym ich po jajach w przerwie,góvno dziś grali,tempo tak jakby to była 33 a nie 3 kolejka,Lazio zamnknelo sie w 16 i grali jeszcze większe góvno niż Inter,dlatego 3 pkt powinny jechać do Mediolanu,jeśli Vidal to cwaniak gdy dostał liścia od Immobile to jak nazwać Patricka?(aktor?pisssda?)Jak tak będziemy dalej grać to skończy się na walce z Milanem o 4 miejsce.

grzesiek__pl88 | 04.10.2020 17:32

Milanista22 - a wy kiedy? Nadal żyjecie prehistorycznymi zwycięstwami w LM ? Tyle lat upokorzeń ze strony Juventusu, Interu a ostatnio także Atalanty a wy nadal myślicie, że Milan znaczy cokolwiek w lidze?

_tripletta_ | 04.10.2020 17:37

"semprealex | 04.10.2020 17:17

Parolo ręką zagrał ale jakieś 2 metry przed polem karnym więc ani nie powinno być karnego ani interwencji var. Obie czerwone to kpina."

Pokaż lepiej gdzie widzisz tam 2 metry? On był na linii, a ręka była wyciągnieta w kierunku bramki.
Druga sprawa uważasz, że obie kartki to kpina. Serio uderzenie Immobile to żółta karta? Sprzedanie liścia gościowi to nie czerwona?
Rozumiem, że parodią jest kartka dla Sensiego, bo tutaj to kompletne nieporozumienie.

Śmieszy mnie zakrzywianie rzeczywistości osób nieprzychylnym Interowi. Czasami człowiek, aż nie wierzy w to co widzi.

xxBANGxx | 04.10.2020 17:43

_tripletta_

grzesiek__pl88 | 04.10.2020 17:46

Ciekawe ile znaczy drużyna,  która potrzebowała karnych żeby jakieś Rio Ave pokonać w kwalifikacjach do podrzędnej ligi europy :D

Interista1987 | 04.10.2020 18:05

Musze pochwalic uzytkownika NewMaldini.
Nie wdaje sie w dyskusje z innymi uzytkownikami ale swoimi komentarzami w****ia ich niebywale.
Zawsze ma po kilka odpowiedzi.

Co do Interu, zgodze sie ze jest druzyna z papieru.
Niby jestesmy druga sila w lidze ale nie potrafimy udowodnic tego w starciach z Lazio czy Roma.
Taka Atalanta wyglada lepiej od Interu, choc nimi sie nie martwie bo nie maja genu zwyciezcow ale jesli oni potrafia to czego Inter nie to nie wroze dobrze.
Z drugiej strony nie zaczynamy w tym roku passa wygranych wiec moze sezon bedzie rowniejszy.
Najwazniejsze ze nie przegrywamy.

Meryl72 | 04.10.2020 18:05

BOYSSAN

To nie była dziewicza furia Cira, Immobile w sezonie 17/18 zmierzył się podobnie z Nicolasem Burdissem, tam poszło akurat o nieodgwizdanie ręki w polu karnym. Wartka akcja zaczyna się od 1:18 -
(z adresu trzeba usunąć lukę).

AcMailand | 04.10.2020 18:10

grzesiek__pl88 kolejne wcielenie AtalantaFun i 3razyzrzędu po co w ogóle z nim rozmawiacie

semprealex | 04.10.2020 18:28

tripletta

Kolega xxBANGxx już ci odpisał więc nie wchodze z tobą w polemikę. Trudno o równie plującego jadem i zakompleksionego gościa. Bierz lepiej przykład z Kolegów Boyssan czy Kamciu. Z nimi można spokojnie popisać

JerryF | 04.10.2020 18:38

Jaka jest sytuacja z Nainggolanem?
Fajnie by było zobaczyć razem Nindże, Vidala i np. jeszcze Felipe Melo na boisku w jednym teamie.
Ciekawe czy przeciwnik skończył by w więcej niż 6 osób :)

ojojxD | 04.10.2020 18:39

xxBANGxx i semprealex
Kolega _tripletta_  ma trochę racji. Zazwyczaj Inter się krytykuje a nie chwali na tej stronie. Co do ręki to ewidentny błąd techniczny zawodnika Lazio i powinien być karny, ale Inter to nie Lazio z poprzedniego sezonu więc tego karnego nie dostał. Czerwone kartki ... nie wiem czy Sensi zasłużył na czerwoną czy żółtą kartkę i to nie my go z tego rozliczamy więc nie ma co się kłócić. Słabe Lazio w pierwszej połowie i słaby Inter w drugiej. Mecz na remis z minimalną przewagą Interu

Lukaku9 | 04.10.2020 18:47

Milanista, Ty lepiej oglądaj Milan. Bo jak na razie 0:0

BOYSSAN | 04.10.2020 19:36

@JerryF

Ninja jest do sprzedaży , Cagliari chce ale nie chce placic. Na 90 % wyląduje w Cagliari ( ostatecznie się kluby dogadają )

@semprealex pisze ze ręka 2 metry przed polem karnym. Chyba tylko Ty to widziałeś. Generalnie nie ma sezonu żeby Inter nie był dymany przez sędziów w ten sposób.

MrGhost | 04.10.2020 20:04

Po tym co widziałem dzisiaj, mianowicie mecz Interu i mecz Atalanty, to nie mam wątpliwości, że to drużyna z Bergamo jest głównym faworytem w walce z Juve o tytuł. Wiadomo, że nie ma sensu wyciągać daleko idących wniosków po 3 kolejkach, ale Atalanta dołożyła do dużej jakości również szeroką kadrę. Będzie ciekawie

semprealex | 04.10.2020 20:14

Boyssan

Nie nie tylko ja. Także sędzia,wóz var,kibice i pewnie większość oprócz kibiców Interu. Jakoś nikt tej sprawy po meczu nie podnosi,Conte też coś cicho siedzi ale Interniści szukają spisku

slytherin | 04.10.2020 20:17

bardzo słaby Inter, początek sezonu a już muszą gonić czołówkę

VanBasten | 04.10.2020 20:30

@xxBANGxx | 04.10.2020 17:43

"Kolokwialnie - sklej tam p*zdę, bo robisz straszny syf kibicom Interu. Jesteś przepełnionym nienawiścią do Juventusu pionkiem, a inni się potrafią przez to nakręcić i powstają bezsensowne hejty. Zniknij już."

Znowu popis prostactwa w wykonaniu @xxBANGxx, tak wychowuje ulica.

Chichot | 04.10.2020 20:34

Bardzo słaby mecz. Inter bardziej zawalił bo miał okazje bramkowe i mógł strzelić na 2-1. Conte zawalił zbyt późnymi zmianami. Perisic, Brozovic, Sensi są bez formy a Eriksen siedzi na ławce. Gość mimo, że nie pokazuje w 100% swojego potencjału to potrafi dograć kilka idealnych piłek w meczu. Conte mocno zawiódł bo o ile w pierwszej połowie mogliśmy grać defensywnie to w 60 min powinien wejść Sanchez lub Eriksen za Gagliardiniego.

daniel_inter | 04.10.2020 20:43

To był dziwny mecz, ale remis z Lazio na Stadio Olimpico to dobry wynik.
Forza Inter!

dostojnyfarmata | 04.10.2020 21:11

MrGhost - obawiam się że Atalancie może zabraknąć ciągłości i cwaniactwa. Coś co w moim odczuciu prędzej pokażą drużyny Interu, Napoli czy nawet Milanu w przekroju całego sezonu.
Chociaż osobiście chciałbym, żeby to la Dea odebrała tytuł Juve (oczywiście nie teraz ale kiedyś ;))

_tripletta_ | 04.10.2020 21:21

xxBANGxx oraz semprealex

Sami wtrabiacie sobie opinie. Prostactwo w najczystszej postaci.
Dno dna.

P.S. Kiedyś pisałem już że bang i monochromatyczny to jedna i ta sama osoba co łatwo udowodniłem po sposobie pisania i czasach kiedy pisały te dwa konta.
Teraz? Dyskutowałem z monochromatycznym, a odpisał mi...bang.
Chłopie zapomniałeś konto przelogować! Nie pierwszy raz :D

aalessio1dp10 | 04.10.2020 22:08

Tripleta, napleta czy jak Cię tam zwiom. Jesteś mega trollem i każdy twój komentarz to jechanie po Juve, rozumiem że możesz mieć kompleksy po tylu latach przegrywow, ale weź się w garść, czasy calciopoli już nie wroca

aalessio1dp10 | 04.10.2020 22:11

Największy sukces kibicöw Interu??? Porażka Juve!!! Gratuluję wam sukcesów.