REKLAMA
REKLAMA

Media: Karbownik blisko Parmy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Gianluca Di Marzio  |  02.10.2020 22:39
Media: Karbownik blisko Parmy

Michał Karbownik  |  fot. Dariusz Hermiesz / GornikZabrze.pl

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Michał Karbownik według doniesień Gianluki Di Marzio może niebawem zasilić szeregi Parmy Calcio. Jest to o tyle ciekawe, że jeszcze niedawno dyrektor sportowy Gialloblu dementował doniesienia dotyczące transferu z udziałem piłkarza Legii Warszawa.

Michał Karbownik w ostatnim czasie łączony był przede wszystkim z transferem do SSC Napoli. Najnowsze doniesienia popularnego włoskiego dziennikarza wskazują jednak, że polski zawodnik trafi nie do ekipy z południa Włoch, a do teamu z regionu Emilia-Romania.

Wygląda na to, że Karbownik miałby do teamu z Serie A trafić na wypożyczenie z opcją transferu definitywnego. Suma transakcji z udziałem młodego piłkarza ma wynieść 6 milionów euro.

Z ziemi polskiej do włoskiej?


Urodzony w Radomiu lewy defensor, jeśli zmieni klub, będzie dziesiątym zawodnikiem, który rozstanie się z Legią w ostatnim czasie. Wcześniej szeregi teamu ze stolicy Polski pożegnali między innymi Radosław Majecki, Arvydas Novikovas, Saalvador Agra, czy Ivan Obradović.

Przypomnijmy, że Karbownik to wychowanek warszawskiej Legii. 19-latek w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w ośmiu meczach, spędzając na placu gry 572 minuty.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

Joker | 02.10.2020 23:36

Miało być 8-10, a kończy się na 6. Chyba po kolejnej kompromitacji Mioduskiemu d.upa się pali i musi kogoś pilnie sprzedać, a że de facto cokolwiek warty jest tylko Karbownik to padło na niego.

kubaFR | 03.10.2020 06:42

Miesiąc temu polskie pismaki pisały ze jest w napoli na 100% :D

vahuPL | 03.10.2020 08:46

Najpierw pisali, że obserwują go największe kluby Europy, potem był już w Napoli, teraz Parma... paradoksalnie dla niego Parma może okazać się najlepszym rozwiązaniem, bo będzie miał większe szanse na rozwój.
Śmieszą mnie natomiast ciągłe "docinki" w kierunku Mioduskiego. Facet wykłada kasę, buduje najnowoczesniejsze w Polsce zaplecze dla drużyny, trochę eksperymentuje, ale ostatecznie to nie od jest odpowiedzialny za wynik sportowy tylko sztab szkoleniowy. On im daje najlepsze w Polsce warunki, a i tak to za mało żeby ustabilizować formę.

Remroc | 03.10.2020 10:41

Akurat szczerze mówiąc to w Napoli by miał takie same szanse na grę co w Parmie, w Neapolu są tak słabi lewi obrońcy ze beznadziejny Hysaj jest tam nawet przenoszony z marnym skutkiem

Joker | 03.10.2020 11:07

vahuPL
A wiesz kto ten sztab szkoleniowy i zawodników zatrudnia?

masta87 | 03.10.2020 15:08

Mioduski to jest po prostu głąb i tyle w temacie.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy