REKLAMA
REKLAMA

Hauge już w Italii, 20-latek o krok od transferu [wideo]

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  30.09.2020 14:30
Hauge już w Italii, 20-latek o krok od transferu [wideo]

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jens Petter Hauge jest już bardzo blisko transfer do AC Milanu. Zawodnik dzisiaj pojawił się w stolicy Lombardii, gdzie przejdzie testy medyczne przed zmianą barw klubowych. Norweski zawodnik do teamu z Serie A ma trafić z norweskiego Bodoe/Glimt.

Jens Petter Hauge jeszcze w minionym tygodniu był tym, który napsuł najwięcej krwi Rossonerim, zdobywając z boju z Milanem bramkę, a także notując kluczowe podanie. Tymczasem dzisiaj piłkarz jest już tylko o krok od przeprowadzki do mediolańskiej drużyny.

Norweski piłkarz w szeregach teamu z miasta mody ma wzmocnić ofensywę. Rynkowa wartość zawodnik oszacowana przez Transfermarkt.de na milion euro. Dodajmy, że Hauge nie ma jeszcze na swoim koncie występu w dorosłej reprezentacji Norwegii. W każdym razie piłkarz jest kluczową postacią młodzieżowej reprezentacji swojego kraju.

20-latek w trakcie kampanii 2020/2021 wystąpił łącznie w trzech spotkaniach w ramach eliminacji do Ligi Europy, w których strzelił trzy gole, notując też dwie asysty.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

propu31 | 30.09.2020 15:35

Patrząc po początku sezonu, to obok Napoli, Milane jest w najwyższej formie i ma dobry kalendarz. Za chwilę Spezia i konieczne 3 pkt, a Napoli jedzie przecież do CR7 i zobaczymy tak naprawdę na co stać w tym sezonie Juve. Napoli jeśli przegra, to nikogo to nie zdziwi, ale jeśli rozjedzie Juve, to zdziwienie będzie większe. Milan taki początek sezonu musi wykorzystać, żeby mieć jak najwięcej pkt, bo pod koniec sezonu, coś czuje, że będzie ciasno. Na podium liczą też Inter, Atalanta czy Lazio. Do stołu będzie chciało się dosiąść Sassuolo czy Roma...oj będzie ciekawie.

BURY_P | 30.09.2020 15:52

Z tym Sassuolo to cie chyba trochę poniosło.. Prawdziwym sprawdzianem dla Milanu będą derby ..

Meryl72 | 30.09.2020 16:35

Co roku w Mediolanie snute są mocarstwowe plany, ale ostatnie sezony nie były specjalnie spektakularne. Natomiast nie da się cały czas źle (lub nieoptymalnie) wydawać pieniędzy, więc ACM prędzej czy później zaliczy udaną kampanię, być może do takich wpisze obecną. Inter buduje kadrę na tu i teraz, co przy wymianie pokoleniowej i trenerskiej w Juve powinno dać efekty, to w klubie towarzysza Zhanga upatrywałbym głównych kandydatów do zepchnięcia Juve z tronu, jeżeli oczywiście drużyna wytrzyma ciśnienie, a Conte nie powyrywa sobie wszystkich włosów z głowy. Na miejsca 1-6 jest siedmiu kandydatów, więc myślę, że ani Sassuolo, ani Torino, czy inna Fiorentina realnie o te lokaty nie zawalczy.
Miejmy nadzieję, że mistrzostwa będą emocjonujące, a wyniki w Europie trochę mniej rozczarowujące.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy