REKLAMA
REKLAMA

Niepokój w Napoli przed hitem Serie A. COVID-19 dopadł klub Polaków?

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: SerieA.pl  |  30.09.2020 09:34
Niepokój w Napoli przed hitem Serie A. COVID-19 dopadł klub Polaków?

Piłkarze Napoli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Napoli nie może w spokoju przygotowywać się do szlagierowego meczu włoskiej Serie A z Juventusem. Istnieje bowiem ryzyko, że przynamniej niektórzy zawodnicy zarazili się koronawirusem. Tymczasem w niedzielę drużynę czeka mecz z Juventusem.

Azzurri grali w ostatni weekend z Genoą, u której potwierdzono aż 14 pozytywnych testów na COVID-19. Istnieje poważne przypuszczenie, że w trakcie meczu mogli zarazić się też gracze Napoli. Obecnie przechodzą w tej sprawie badania.

Napoli czeka na wyniki badań


Jak czytamy we włoskich mediach, klub ma utrudnione zadanie przed hitem włoskiej Serie A. Pierwsze wymazy pobrano na początku tygodnia, ale wyniki będą znane dopiero w środę. Tymczasem rezultaty drugiej serii badań na koronawirusa pojawią się w sobotę.

Mecz z Juventusem odbędzie się w niedzielę i nie wiadomo jeszcze w jakim składzie zagra drużyna z Neapolu. Czy będzie osłabiona? - Wyniki dostaniemy zaledwie dzień przed meczem. Trudno w takim przypadku zorganizować wyjazd do Turynu. Nie wiemy kto, jeśli w ogóle, jest chory. Kogo należy odizolować od reszty, a kogo nie - powiedział mediom klubowy lekarz, doktor Vincenzo Mirone.

Do pełni zdrowia po zwalczeniu koronawirusa wrócił już prezydent klubu z Neapolu, Aurelio De Laurentiis. Po dwóch kolejkach Serie A Napoli jest liderem tabeli, mając w dorobku komplet sześciu punktów. Juventus tymczasem uzbierał na razie cztery "oczka".
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

piła | 30.09.2020 12:37

Ten sezon bedzie wielką loterią . Za jakiś czas zawieszą rozgrywki by potem wznowić i ma szybko rozgrywać bo Euro za pasem . Już grafiki są napięte i mogą być jeszcze bardziej.

Monochromatyczn | 30.09.2020 16:09

Wykrakałeś, włoska minister zdrowia wzywa do zawieszenia całej ligi.

hehejuventus | 30.09.2020 17:29

Póki co pierwsza tura badań w Neapolu ujemna, następna w sobotę.

slavoy | 30.09.2020 17:53

Nad tym po prostu nie da się zapanować.

Fan_Tulipan | 30.09.2020 19:42

W miarę "normalne" rozgrywanie zmagań ligowych w tym sezonie jest raczej mało prawdopodobne. Nie widzę tego..., loteria...seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy