REKLAMA
REKLAMA

Cel Milanu podpisze nowy kontrakt z Fiorentiną?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  29.09.2020 15:26
Cel Milanu podpisze nowy kontrakt z Fiorentiną?

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
German Pezzella był latem mocno łączony z opuszczeniem Fiorentiny. Wszystko jednak wskazuje na to, że 29-letni Argentyńczyk nie tylko pozostanie na Stadio Artemio Franchi, ale podpisze również nowy kontrakt z klubem. Jak informuje Il Corriere dello Sport, propozycja nowego kontraktu jest już gotowa.

Latem argentyński obrońca łączony był z przenosinami do Milanu, który poszukuje wzmocnień swojej defensywy. Rossonerim nie udało się jednak przekonać Fiorentiny do sprzedaży swojego piłkarza. Klub z Florencji jest zdeterminowany do zatrzymania zawodnika w zespole.

Pezzela zawodnikiem Fiorentiny jest od sierpnia 2017 roku, kiedy przeniósł się początkowo na zasadzie wypożyczenia, a następnie definitywnego transferu z Realu Betis. We włoskim zespole rozegrał do tej pory 104 spotkania we wszystkich rozgrywkach, zdobywając sześć bramek.

Obecna umowa piłkarza z Fiorentiną obowiązuje do czerwca 2022 roku, ale władze klubu przygotowały już propozycję jej przedłużenia. Ta zakłada podpisanie umowy do 2024 roku na znacznie lepszych warunkach finansowych.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy