REKLAMA
REKLAMA

Hauge wkrótce może zostać zawodnikiem Milanu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Fabrizio Romano  |  28.09.2020 23:09
Hauge wkrótce może zostać zawodnikiem Milanu

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jens-Petter Hauge ma zostać nowym zawodnikiem AC Milanu, poinformował w poniedziałkowy wieczór Fabrizio Romano na łamach jednego z portali społecznościowych. Rozmowy w sprawie finalizacji transakcji są na końcowym etapie. Zawodnik jest zdecydowany na to, aby dołączyć do teamu z miasta mody.

Jens-Petter Hauge aktualnie broni barw Bodoe/Glimt. W szeregach teamu z miasta mody 20-latek ma wzmocnić ofensywę. Norweski zawodnik nie ma jednak trafić do Milanu natychmiast, a w styczniu 2021 roku.

Dodajmy, że młodzieżowy reprezentant Norwegii jest wychowankiem Superlaget. Jak na razie w szeregach Bodoe/Glimt piłkarz wystąpił łącznie w 116 spotkaniach, w których zaliczył 35 trafień i 29 asyst.

Ciekawostką jest fakt, że drużyna Hauge miała ostatnio okazję mierzyć się w eliminacjach do Ligi Europy z Milanem. W boju przeciwko drużynie z Serie A norweski piłkarz strzelił gola, a także zaliczył asystę.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

ACMichal83 | 29.09.2020 09:29

Maldini wyczynia cuda. Kolejna perełka do kolekcji.

xxBANGxx | 29.09.2020 11:18

To bardzo ciekawy chłopak. Szybki, ma wizję i technikę. Może coś z tego być, a cena jak na te czasy jest w sumie śmieszna dla klubów pokroju Milanu. Hauge może być diamentem, który trzeba tylko oszlifować. Dobry ruch.

Yang | 29.09.2020 12:23

Czy to będzie dobry transfer czy nie to brakowało mi transferów tego pokroju. Młody gracz z dużym potencjałem za niewielkie pieniądze.

Powinien chyba pójść od razu gdzieś na wypożyczenie, by ogrywał się na włoskich boiskach.

NewMaldini | 29.09.2020 12:50

Zdążyli już go okrzyknąć kolejnym talentem na miarę Halanda. Trzeba przyznać, że podobieństw między tymi piłkarzami jest cała masa. Hauge błyszczy w Norwegii, ale również błyszczał z Milanem. Nie ma się co napalać, poczekajmy aż pogra w Serie Może wypożyczenie na pół roku? Co by nie mówić, talent ogromny.

paolo3 | 29.09.2020 17:52

@NewMaldini: Hauge jutro przechodzi testy i raczej nie będzie szedł nigdzie na wypożyczenie bo jak pokazała sytuacja z Ibrą - nigdy nie wiadomo kto nam przez tego całego wirusa ze składu wyleci (i w jakiej ilości). Poza tym przy "formie" Castillejo można się spodziewać, że w ramach rotacji trochę chłopak u nas pogra.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy