REKLAMA
REKLAMA

Marlon jednak nie zasili defensywy Fulham?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  28.09.2020 17:59
Marlon jednak nie zasili defensywy Fulham?

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Marlon według informacji The Athletic nie przeszedł pomyślnie testów medycznych przed transferem z US Sassuolo d Fulham. Tym samym transakcja z udziałem piłkarza najpewniej spali na panewce.

Marlon miał trafić do ekipy ze stolicy Anglii za 15 milionów euro. 25-latek w szeregach ekipy z siedzibą na Craven Cottage miał wzmocnić defensywę. Brazylijczyk już wcześniej uzgodnił warunki indywidualne z klubem z Anglii.

Jak się jednak okazuje, Marlon nie przeszedł pomyślnie testów medycznych. Tym samym transakcja może nie dojść do skutku.

Brazylijski defensor w poprzedniej kampanii miał kłopoty z mięśniami, ale nie przeszkodziło to piłkarzowi w rozegraniu 23 spotkań w Serie A. Dodajmy, że Marlon trafił di ekipy z regionu Emilia-Romania z FC Barcelony za sześć milionów euro.

Sprzeczne wieści


Nieco inne doniesienia podaje w sprawie serwis CalcioMercato.com. Popularny włoski serwis piłkarski informuje, że Fulham tuż przed finalizacją transakcji, chciało nagle zmienić jej warunki, prosząc o obniżenie sumy za transfer lub rozłożenie jej na raty na kilka lat, na co sternicy Sassuolo nie chcieli przystać.

Dodajmy, że Marlon ma umowę ważną z przedstawicielem włoskiej ekstraklasy do końca czerwca 2023 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy