REKLAMA
REKLAMA

Conte chwali Drągowskiego po szalonym meczu!

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: DAZN  |  27.09.2020 00:08
Conte chwali Drągowskiego po szalonym meczu!

Antonio Conte  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Inter Mediolan w niesamowitych okolicznościach pokonał w sobotni wieczór ACF Fiorentinę w roli gospodarza w spotkaniu drugiej kolejki włoskiej ekstraklasy. Trener Nerazzurrich narzekał po zakończeniu meczu, że jego drużyna zagrała szalone spotkanie. Włoch przyznał też, że musi nauczyć się czerpać radość z takiej gry.

Inter Mediolan szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylił w sobotnim boju, zdobywając bramki w 87. i 89. minucie. Tym samym team z miasta mody wygrał swoje spotkanie 4:3.

- Te trzy punkty są z pewnością ważne, ale sprawiedliwa jest ocena całego występu. Pozytywne jest to, że strzeliliśmy cztery gole i stworzyliśmy wiele okazji, aby zdobyć więcej bramek. Myślę, że bramkarz Fiorentiny (Bartłomiej Drągowski, przyp. red.) spisał się naprawdę dobrze. Atakowaliśmy w dużej liczbie piłkarzy i stwarzaliśmy problemy Fiorentinie, ale jednocześnie nie byliśmy wystarczająco skoncentrowani, aby radzić sobie z ich kontratakami - powiedział Antonio Conte w rozmowie z DAZN

- Chłopaki wiedzą, że musimy to poprawić, ponieważ musimy atakować i bronić w odpowiednich proporcjach piłkarzy. Równowaga jest kluczem do wszystkiego, czasami byliśmy niezrównoważeni w swojej grze i zapłaciliśmy za te błędy - kontynuował opiekun Czarno-niebieskich.

Opiekun Czarno-niebieskich przechodzi przemianę?


Conte był bliski rozstania z klubem z Lombardii, wchodząc w spory z Interem. Wygląda jednak na to, że włoski trener spokorniał. Były menedżer Chelsea FC przyznał, że sam też musi się zmienić.

- Po moim pierwszym roku w Interze zdałem sobie sprawę, że tak bardzo koncentruje się na wynikach, że zapominam, że sam nie biorę udziału w tym udziału. Nawet porażki mogą sprawić, że można się czegoś nauczyć, dlatego należy się nimi delektować - rzekł Conte.

- Trener powinien bardziej cieszyć się tym procesem i muszę nad tym popracować. Czasami jestem tak zły z powodu porażki lub niepowodzenia, że ​​zapominam cieszyć się tym procesem, więc pracuję nad tym - uzupełnił Włoch.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy