REKLAMA
REKLAMA

Nowy sezon, nowa szansa Ramseya? "Mamy więcej zabawy"

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  24.09.2020 19:25
Nowy sezon, nowa szansa Ramseya? "Mamy więcej zabawy"

Aaron Ramsey  |  fot. Abaca/Hepta/SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Aaron Ramsey jeszcze kilka tygodni temu był mocno łączony z opuszczeniem Juventusu. Teraz wiele wskazuje na to, że może być ważnym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez nowego trenera Andreę Pirlo.

Juventus nowy sezon rozpoczął od pewnego zwycięstwa 3:0 z Sampdorią Genua. Asystę przy jednej z bramek zanotował Ramsey, który rozegrał w tym meczu pełne 90 minut.

- Mamy nowego trenera, nowy sztab, nowe pomysły, a zawodnicy są w to bardzo zaangażowani. Uważam, że mamy więcej zabawy niż w poprzednim sezonie. Treningi są ciężkie, ale jest też miejsce na trochę radości - powiedział Ramsey w rozmowie ze Sky Sport Italy, cytowany przez Football Italia.

- Zaczęliśmy dobrze, ale wciąż musimy się poprawiać. W tej drużynie jest wielu wspaniałych zawodników, wszyscy są gotowi do gry i pomocy zespołowi w osiągnięciu jego celów. Cieszę się, że mam możliwość gry razem z najwyższej klasy napastnikami - kontynuował Walijczyk.

Ramsey zwraca uwagę na Inter, Napoli i Milan


Juventus pozostaje faworytem do zdobycia dziesiątego z rzędu mistrzostwa Włoch, ale pomocnik Starej Damy nie lekceważy innych zespołów.

- Inter to świetna drużyna, sprowadzili wielu zawodników. Nerazzurri na pewno są jednym z kandydatów do tytułu. Podobnie jak Napoli, które także jest bardzo silne. Z kolei Milan świetnie zakończył poprzedni sezon i tak samo rozpoczął nowy. Bez wątpienia Serie A jest bardzo ciężką ligą - dodał Ramsey.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

xxBANGxx | 24.09.2020 19:49

Jak już pisałem wcześniej, Ramsey to może być nasze kolejne wzmocnienie.
U Peta wyglądał fatalnie, ale u Pirlo może odżyć. Potencjał ma spory.

dimebag11 | 24.09.2020 20:21

@xxBANGxx
Ostudź emocje, bo tylko się niepotrzebnie rozczarujesz. Jak to mówią - jedna jaskółka wiosny nie czyni i nie ma co się podniecać występami Ramseya na tle grającej w Serie C Novary czy przeciętnej Sampdorii. Oczywiście Aaron powinien prezentować się dużo lepiej niż w poprzednim sezonie, bo podobnie jak Rabiot przyszedł do zupełnie innej ligi i musiał się do niej dostosować, co zwykle wymaga trochę czasu. Niemniej Ramsey od zawsze miał problemy z kontuzjami i nie zmieni tego w żaden cudowny sposób Bertelli (tak jak nie odratował Simone Pepe), aczkolwiek miejmy nadzieję, że chociaż będzie w stanie uczynić go zdatnym do gry choćby w 2/3 sezonu.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy