REKLAMA
REKLAMA

Reprezentant Polski znalazł nowy klub

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Alfredo Pedulla  |  24.09.2020 19:14
Reprezentant Polski znalazł nowy klub

Thiago Cionek  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Reprezentant Polski Thiago Cionek znalazł nowy klub. Jak poinformował Alfredo Pedulla, 34-letni środkowy obrońca swoją karierę będzie kontynuował w zespole Regginy, która występuje na zapleczu włoskiej Serie A. W ostatnim czasie urodzony w Brazylii piłkarz pozostawał wolnym zawodnikiem.

Według informacji włoskiego dziennika, Cionek, który do Regginy przeniesie się na zasadzie wolnego transferu, ma podpisać trzyletnią umowę.

Przez ostatnie 2,5 roku Thiago Cionek był związany z zespołem SPAL Ferrara, w barwach którego rozegrał 74 spotkania w Serie A, zdobywając jednego gola. Łącznie na boiskach włoskiej ekstraklasy, na których grał również w zespole Palermo, wystąpił 108 razy. Do tego dołożył 126 spotkań w Serie B, które w zdecydowanej większości rozegrał w barwach Padovy i Modeny.

Cionek w kręgu zainteresowań Brzęczka


Thiago Cionek ostatnie spotkanie w reprezentacji Polski rozegrał prawie dwa lata temu, kiedy wystąpił w meczu Ligi Narodów z Portugalią. Środkowy obrońca cały czas pozostaje jednak w kręgu zawodników branych pod uwagę przez selekcjonera Biało-Czerwonych Jerzego Brzęczka. Potwierdzeniem tego jest znalezienie się jego nazwiska na liście rezerwowej przy okazji powołań na niedawne mecze Ligi Narodów z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy