REKLAMA
REKLAMA

Kessie wkrótce z nową umową?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato.it  |  23.09.2020 17:00
Kessie wkrótce z nową umową?

Franck Kessie  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Franck Kessie nie rozstanie się z AC Milanem w trakcie trwającego okienka transferowego, donoszą włoskie media. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej, który jeszcze kilka miesięcy temu miał odejść z klubu, ma parafować nową umowę. Aktualny kontrakt zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Franck Kessie trafił do ekipy z miasta mody latem 2019 roku za 24 miliony euro. Wcześniej przez dwa lata występował w zespole Rossonerich na zasadzie wypożyczenia. W szeregach teamu z miasta mody zawodnik wystąpił łącznie w 136 spotkaniach, notując w nich 16 trafień i dziewięć asyst.

Środkowy pomocnik urodzony w Ouragahio odrodził się pod dowództwem Stefano Pioliego w szeregach Rossonerich. Piłkarz w ostatnich miesiącach łączony był z transferem do SSC Napoli, gdzie mógłby znów współpracować z Gennaro Gattuso, ale ostatecznie taki ruch nie będzie miał miejsca, twierdzi CalcioMercato.com.

Kessie ma kontynuować swoją karierę w szeregach Rossonerich. W kontekście rzekomego transferu zawodnika do teamu z Kampanii popularny włoski serwis piłkarski przekonuje, że nigdy nie doszło do żadnych rozmów na tej płaszczyźnie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Yang | 23.09.2020 17:35

Czy aby na pewno 2019 roku?

lyndonmilan | 24.09.2020 11:41

Yang
W 2019 roku zaplacilismy za niego, wczesniej dwuletnie wypozyczenie.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy