REKLAMA
REKLAMA

Milik sprawi, że Dzeko nie dołączy do Juve?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  20.09.2020 09:18
Milik sprawi, że Dzeko nie dołączy do Juve?

Arkadiusz Milik  |  fot. Rafał Rusek

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
AS Roma według informacji włoskich dziennikarzy planuje zmodyfikować nieco warunki porozumienia z Arkadiuszem Milikiem. Mowa między innymi o zmniejszeniu kwoty odstępnego za zawodnika. Taki stan rzeczy sprawia, że przeprowadzka Edina Dzeko z klubu z Wiecznego Miasta do Juventusu FC stanęła pod znakiem zapytania, twierdzą włoskie środki masowego przekazu.

AS Roma według informacji włoskich dziennikarzy już 48 godzin temu miała dojść do porozumienia w sprawie transakcji. Polski napastnik przeszedł już testy medyczne, zgadzając się na wypożyczenie do stołecznej drużyny z opcją obowiązkowego transferu definitywnego za łączną kwotę 18 milionów euro plus 7 milionów euro bonusów. Do ekipy z południa Włoch na mocy porozumienia mieli trafić też dwa młodzi zawodnicy Giallorossich.

Reprezentant Bośni i Hercegowiny miał natomiast zasilić szeregi Juve za 15 milionów euro. Taki stan rzeczy przyczynił się do tego, że Dzeko sobotnie starcie Romy z Hellasem Werona spędził na ławce.

Domknięcia transferów jak nie było, tak nie ma


Tymczasem popularne włoskie dzienniki sportowe na czele z La Gazzetta dello Sport donoszą, że sytuacja się zmieniła. Milik cały czas jest w sporze z Napoli, domagając się zaległych wynagrodzeń. Polak dąży też do zniesienia kary, która spadła na jego głowę po pamiętnym buncie drużyny z minionego roku przed jednym z meczów Ligi Mistrzów, gdy szkoleniowcem Azzurrich był jeszcze Carlo Ancelotti. Problem nie został rozwiązany do dzisiaj

Podobno chodzi o milion euro. Milik nie zamierza odpuszczać, a i klub z Kampanii z prezydentem Aurelio De Laurentiisem nie chce ustąpić. Dodajmy też, że po ostatnich badaniach medycy stołecznego klubu mieli zwrócić uwagę na kłopoty z kolanami polskiego napastnika. Przypomnijmy, że Milik w przeszłości doznał dwóch poważnych kontuzji, po których jednak się podniósł.

W związku z powyższym według informacji dziennikarza Il Tiempo Alessandro Austiniego sternicy rzymian złożyli prośbę o to, aby zmienić warunki ustalone wcześniej. Wpływ na to mają mieć pewne problemy zawodnika z kolanami, a także przedłużający się temat finalizacji transakcji.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

funjuve | 20.09.2020 10:25

Aha, czyli dopóki nie będzie żadnej oficjalki, to ta telenowela (kołomyja) będzie dalej trwała. Redaktorów z portalu seriea.pl najwyraźniej to bawi, kiedy my skołowani głupcy, nic nie wiedzący tak naprawdę co się wydarzy,  piszemy tu różne teorie, które można mówiąc potocznie \"o du.ę potłuc\".
Ja nie zamierzam brać w tym udziału. Zobowiązuję się do tego, że skomentuję dopiero oficjalne przyjście do Juventusu jakiegoś środkowego napastnika. Jakiego? Tego w tym momencie nie wie nikt. A jak nie zatrudnią żadnego, to też to skomentuję. W tą całą telenowelę nie zamierzam się bawić, bo codziennie inne artykuły medialne się na ten temat pojawiają. Poczekam do oficjalki lub do zakończenia okna transferowego, żeby się wypowiedzieć.
Tymczasem startujemy dziś w nowym sezonie Serie A i tu będzie przede wszystkim o czym pisać. Pozdrawiam wszystkich Juventinich. ;)

Od redakcji W ogóle nas to nie bawi. Jesteśmy doniesieniami włoskich dziennikarzy również zmęczeni. Chyba każdy chciałby, aby temat został już zamknięty.

_tripletta_ | 20.09.2020 10:45

Te okienko jest takie dziwne.
Nikt nic nie wie.
Nie ma oficjalki to nawet jak kilku dziennikarzy napisze Done Deal to i tak nie możesz być pewny.

Baresi | 20.09.2020 11:11

Pełna zgoda Panowie. Wręcz mam wrażenie, że jak dziennikarze o jakimś transferze piszą zbyt dużo, to on nigdy do skutku nie dojdzie.

xxBANGxx | 20.09.2020 11:34

Szkoda komentować dopóki nie będzie oficjalnej informacji.
Suarez był blisko Juventusu od dwóch tygodni, hehe.

Interista1987 | 20.09.2020 15:43

W tym sezonie Kulusevski poniesie Juve na swoich brakach, sorry barkach ;)

funjuve | 20.09.2020 20:18

Teraz tak, zgadzam się z redakcją, rzeczywiście każdy by chciał, żeby temat był już zamknięty i rozstrzygnięty.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy