REKLAMA
REKLAMA

Yaya Toure marzy o grze w Serie A

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Daily Mirror  |  13.09.2020 18:02
Yaya Toure marzy o grze w Serie A

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Były zawodnik Barcelony i Manchesteru City, Yaya Toure, nie zamierza kończyć piłkarskiej kariery. 37-latek przyznał w wywiadzie, że chciałby wrócić jeszcze do włoskiej Serie A.

Doświadczony defensor pozostaje wolnym graczem odkąd w styczniu rozwiązał swoją umowę z chińskim Qingdao Huanghai. Później trenował z angielskim Leyton Orient. Nie podpisał jednak żadnego kontraktu.

Yaya Toure dementuje jednocześnie doniesienia, jakoby miał zamiar zawiesić buty na kołku. Nadal posiada ambicje gry na wysokim poziomie i chciałby jeszcze spróbować swoich sił we włoskiej Serie A.

Toure po raz pierwszy w Serie A?


- Moja kariera nie będzie trwała wiecznie, ale czuję się jeszcze na siłach, by pograć jeden czy dwa sezony - deklaruje Toure. - Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo można tęsknić za futbolem. Brakuje mi szatni, ducha drużyny i całej otoczki jaka towarzyscy wygrywaniu meczów - dodaje.

Po zakończeniu piłkarskiej kariery Toure zamierza zająć się pracą trenera. Nim to nastąpi zamierza znaleźć nowy klub. - Chciałbym zagrać we Włoszech, bo nigdy nie poznałem tej ligi. Nie znaczy to jednak, że z miejsca odrzucam możliwość kontraktu w Anglii czy we Francji. Mam stamtąd świetne wspomnienia - przyznaje.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

AtalantaFAN | 13.09.2020 21:57

Pasuje do Milanu.Nawet najstarszy tam nie będzie.

darek1981 | 13.09.2020 23:16

AtalantaFAN

Podobnie w Atalancie, wszak macie Palombo ;)

Sylvinho88 | 14.09.2020 10:43

Uuu pamiętny wpis o Palombo;)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy