REKLAMA
REKLAMA

Skomplikuje się sytuacja Walukiewicza? Godin blisko Cagliari

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  10.09.2020 16:24
Skomplikuje się sytuacja Walukiewicza? Godin blisko Cagliari

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Cagliari Calcio według ostatnich doniesień planuje solidnie wzmocnić się w defensywie, co może nie spodobać się Sebastianowi Walukiewiczowi. Klub z Sardynii planuje według doniesień La Gazzetta dello Sport pozyskać Diego Godina z Interu Mediolan i Federico Fazio z AS Romy, co może wpłynąć na odsunięcie na boczny tor reprezentanta Polski.

Cagliari Calcio od dłuższego czasu było zainteresowane pozyskaniem piłkarza Giallorossich. Z kolei ostatnio pojawiło się zainteresowanie Urugwajczykiem z zespołu z Lombardii.

Wierząc medialnym doniesieniom, Godin ma dołączyć do teamu z Sardynii na zasadzie wolnego transferu, o czym poinformowała SportItalia. Urugwajczyk ma rozwiązać swój kontrakt z Interem, który obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Przypomnijmy, że Godin trafił do mediolańskiej drużyny rok temu na zasadzie wolnego transferu z Atletico Madryt. Fakt, że zawodnik nie należy jednak do ulubieńców trenera Antonio Conte, pozwala przypuszczać, że dni piłkarza w klubie z miasta mody są policzone.

Warto zaznaczyć, że Godin znajdował się też na celowniku Stade Rennes, ale wiele wskazuje na to, że wyścig po piłkarza wygra właśnie Cagliari.

W kontekście Fazio sytuacja wygląda natomiast tak, że piłkarz ma już w weekend przejść testy medyczne przed podpisaniem umowy. Zawodnik doszedł już do porozumienia w sprawie warunków indywidualnych, mając zarabiać rocznie 1,5 miliona euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

Sylvinho88 | 10.09.2020 17:22

O nie,musimy kupić w jego miejsce dwóch dziadkow,bo nam średnia wieku w zespole spadnie i kibice innych drużyn nie będą mieli o czym pisać...a tak serio to w jego miejsce zapewne Darmian,nie rozumiem tego ruchu no ale ok,oceniać będziemy w trakcie sezonu

BOYSSAN | 10.09.2020 17:26

Z Interu może odejść gracz 34 letni . To dobrze czy zle ?

Chichot | 10.09.2020 17:46

Przychodzą dziady to źle, odchodzą dziady też źle :)
Odszedł Valero a teraz Godin. Jeden i drugi 34 lat. Przyjdzie Vidal (33) i jest Kolarov (34). Czyli średnia wieku leci w dół :) No ale jak to? Na wylocie Ranocchia (32) i Asamoah (31).  Średnia wieku w porównaniu do poprzedniego sezonu się nie podniesie no ale jakoś ten dom starych dziadków sobie poradzi :)

Odet | 11.09.2020 08:36

Nie wierzę w ten transfer. Jest po prostu głupi.
Godin to ciągle rasowy piłkarz, z duzym posłuchem w szatni.
A że duzo zarabia? jak się chce mieć w składzie mistrza, który do tego przyszedł za darmo, to trzeba więcej zapłacić.
Pozdr.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy