REKLAMA
REKLAMA

Vidal na początku tygodnia w Interze?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport.es  |  05.09.2020 15:24
Vidal na początku tygodnia w Interze?

Arturo Vidal  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Powrót Arturo Vidala na włoskie boiska nabiera coraz realniejszych kształtów. Chilijczyk jest zdecydowany na dołączenie do Interu Mediolan i rozmowy w tej sprawie powinny zostać sfinalizowane na początku przyszłego tygodnia. Obecnie reprezentanci piłkarza prowadzą negocjacje z Barceloną na temat warunków rozstania jego klienta z klubem.

Jak informuje dziennik Sport, w zależności od efektów toczących się obecnie rozmów, Vidal powinien w poniedziałek lub wtorek udać się do Włoch w celu dopełnienia ostatnich formalności, takich jak poddanie się testom na koronawirusa oraz przejście badań medycznych.

Piłkarz już kilka dni temu ustalił z Nerazzurri warunki indywidualnego kontraktu. Inter Mediolan wygrał rywalizację o pozyskanie Vidala z kilkoma innymi klubami, a duży wpływ na to miała osoba Antonio Conte, z którym Chilijczyk miał już przyjemność współpracować w Juventusie.

Symboliczna opłata za transfer


Vidal jest jednym z kilku zawodników, którzy otrzymali od klubu zielone światło na odejście. Aktualnie toczą się rozmowy na temat jego warunków i możliwych jest kilka wariantów. Vidal mógłby odejść po prostu za darmo, ale niewykluczony jest również transfer za symboliczną kwotę, tak jak to miało miejsce w przypadku przenosin Ivana Rakitica do Sevilli.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Sylvinho88 | 05.09.2020 15:33

No to Panie Conte...Vidal,Darmian,Kolarov(Dzeko ,Giroud,Emerson?)albo mistrzostwo, albo honorowe rozwiązanie umowy za porozumieniem stron,mam nadzieję że taka była umowa między trenerem a klubem.

AtalantaFAN | 05.09.2020 21:01

NaPohybek  lepsze to niz 40 letni emeryt z MLS grający w AC Milanku :Pseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy