REKLAMA
REKLAMA

Rai: Chiellini na ławce przez pomyłkę

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Rai Sport  |  04.09.2020 20:43
Rai: Chiellini na ławce przez pomyłkę

Giorgio Chiellini  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Giorgio Chielliniego zabrakło w wyjściowym składzie reprezentacji Włoch na mecz z Bośnią i Hercegowiną. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że selekcjoner Squadra Azzura nie chciał ryzykować zdrowia weterana, który wraca do gry po długiej przerwie. Rai Sport ma jednak inne doniesienia w tej kwestii.

Giorgio Chielliniego według żurnalistów popularnego nadawcy zabrakło po prostu z powodu błędnie wypełnionego formularza składów. Co prawda przedstawiciele włoskiej ekipy starali się interweniować w sprawie, chcąc wprowadzić defensora Juventusu do składu wyjściowego, ale bezskutecznie.

Błędy zdarzają się wszędzie


Jedyna sytuacja, która mogłaby sprawić, że Chiellini mógłby zacząć spotkanie od pierwszej minuty, byłby uraz jakiegoś piłkarza z wyjściowej "11", w którego miejsce wskoczyć mógłby 36-latek. Tym samym zawodnik, którego zastąpiłby Chiellini, musiałby udać się na trybuny. Nie mógłby śledzić zawodów nawet na ławce rezerwowych.

Selekcjoner reprezentacji Włoch ostatecznie uznał, że nie warto i dlatego zdecydował się pozostawić Frenacesco Acerbiego Acerbi kosztem kapitana Starej Damy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy