REKLAMA
REKLAMA

Pech Traore. Straci kolejną szansę na debiut?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Marca  |  01.09.2020 08:08
Pech Traore. Straci kolejną szansę na debiut?

Luis Enrique  |  fot. Cosmin Iftode / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Adama Traore prawdopodobnie nie będzie miał szansy zadebiutować w reprezentacji Hiszpanii podczas zbliżających się spotkań Ligi Narodów z Niemcami i Ukrainą. Zawodnik Wolverhamptonu Wanderers wypadł z kadry w związku z niejednoznacznym wynikiem testu na obecność koronawirusa w jego organizmie - informuje Marca.

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, Luis Enrique, po raz pierwszy powołał 24-latka, który ma za sobą świetny sezon w barwach angielskiego klubu. Piłkarz nie przyjechał jednak na zgrupowanie zespołu w Madrycie, po tym jak wynik przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii testu był niejednoznaczny. We wtorek testy mają zostać powtórzone i dopiero po nich okaże się, czy piłkarz będzie mógł przyjechać dołączyć do drużyny.

Wcześniej z tego samego powodu z kadry Luisa Enrique wypadł zawodnik Realu Sociedad, Mikel Oyarzabal.

Pech wychowanka Barcelony


Adama Traore może mówić o sporym pechu, bowiem to już drugi raz, kiedy otrzymał powołanie, a nie może dołączyć do zespołu. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku, gdy otrzymał powołanie od Roberta Moreno, mając zastąpić kontuzjowanego Rodrigo. Ostatecznie nie pozwoliły mu na to problemy mięśniowe.

Dwa sprawdziany hiszpańskiej reprezentacji


Reprezentacja Hiszpanii już w czwartek rozegra swoje pierwsze spotkanie w ramach Ligi Narodów. Jej rywalem będą Niemcy. Trzy dni później, 6 września, Hiszpanie zmierzą się na Estadio Alfredo Di Stefano z Ukrainą.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy