REKLAMA
REKLAMA

Immobile z nową umową w Lazio

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  31.08.2020 12:06
Immobile z nową umową w Lazio

Ciro Immobile  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ciro Immobile oficjalnie parafował nową umowę Lazio Rzym, poinformował klub z Wiecznego Miasta. Reprezentant Włoch związał swoją przyszłość z rzymianami do 2025 roku.

Ciro Immobile do ekipy ze stolicy Włoch trafił w 2016 roku z Sevilli FC. Suma transakcji wyniosła wówczas blisko 10 milionów euro.

Kontrakt do końca kariery?


- Dzisiejsza wiadomość jest taka, że ​​Ciro Immobile zobowiązał się do pozostania w Lazio przez kolejne pięć lat, do 2025 roku - powiedział dyrektor ds. komunikacji stołecznego klubu Stefano De Martino cytowany przez Football Italia.

- Lazio, tym ruchem, podkreśla chęć umocnienia tego, co zrobiło w zeszłym sezonie i dalszego ulepszania składu. Informacje w tej sprawie będziemy podawać w najbliższych dniach - dodał przedstawiciel Lazio.

Immobile strzelił 36 goli w 37 meczach Serie A w zeszłym sezonie i 125 w 178 meczach dla Lazio od czasu jego przeprowadzki do teamu z Rzymu. La Gazzetta dello Sport ujawniła, że Immobile rocznie ma zarabiać w Lazio cztery miliony euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Outlander | 31.08.2020 13:35

Super! Ciro już chyba wie że to dla niego najlepszy klub i tutaj powinien grać do końca - zostać legendą Lazio.

xxBANGxx | 31.08.2020 14:06

Ten wyżej to troll. Strasznie smutne ktoś musi mieć życie, żeby podpinać się pod innego usera i to jeszcze na tym forum, heh. Zero kreatywności. No nic, ameby tak mają. ;)

Immobile w niedługim czasie powinien stać się najlepszym strzelcem w historii Lazio.
I tego mu właśnie życzę. No i awansu w LM do następnej rundy, heh.

Meryl72 | 31.08.2020 21:06

Czyli Silvio Piola i jego klubowy rekord strzelecki mogą się czuć zagrożeni - żeby dogonić legendę sprzed ponad pół wieku Ciro potrzebuje jeszcze 40 bramek (licząc tylko Serie A), gdyby udało mu się utrzymać formę to mógłby zostać rzymskim numerem 1 jeszcze w sezonie 21/22.

Natomiast całościowy dorobek ligowy Silvia chyba pozostanie poza zasięgiem - 274 bramek, przy 135 trafieniach Cira.

Na wyciągnięcie ręki (nogi?) wydaje się być też europejski rekord Inzaghiego - 20 bramek w rozgrywkach UEFA, obecnie Immobile zdobył ich 11.

Gdyby jeszcze raz udało mu się zdobyć tytuł capocannoniere wyrównałby osiągnięcie Signoriego za lata 92/93, 93/94 i 95/96.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy