REKLAMA
REKLAMA

Piątek wróci do Serie A? Sprawa nabiera rozmachu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  31.08.2020 11:22
Piątek wróci do Serie A? Sprawa nabiera rozmachu

Krzysztof Piątek  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Krzysztof Piątek po ośmiu miesiącach od transferu do Herthy Berlin z AC Milanu tego lata znów może zmienić barwy klubowe. Corriere dello Sport podaje, że ACF Fiorentina jest zainteresowana pozyskaniem reprezentanta Polski na roczne wypożyczenie z opcją transferu definitywnego.

Krzysztof Piątek, chociaż miał niezłą końcówkę sezonu w niemieckiej ekstraklasie, a przede wszystkim otrzymywał okazję do gry od trenera Bruno Labbadii, bardzo możliwe, że niebawem znów zmieni klub. Chętny na pozyskanie Polaka jest klub z Toskanii.

Piątek w Italia to wciąż solidna marka


Fiorentina jest gotowa zaoferować za polskiego napastnika 25 milionów euro, ale zapłaciłaby tę sumę po rocznym wypożyczeniu. Berlińczycy według informacji włoskich dziennikarzy nie powinni robić problemów Piątkowi w sprawie transferu. W każdym razie nie jest tajemnicą, że Hertha oczekuje 30 milionów euro za Polaka.

Za transferem Piątka do ekipy z Serie A przemawiać ma to, że trenerem Fiorentiny jest Giuseppe Iachini, który jest zwolennikiem talentu Polaka. Właśnie 56-latek miał prosić władze Violi o transfer z udziałem zawodnika.

Odnotujmy, że w styczniu szeregi Rossonerich wzmocnił Zlatan Ibrahimovic, co przyczyniło się do tego, że Piątek miał kłopot z odbudowaniem swojej dyspozycji. Tym samym polski zawodnik zdecydował się na przeprowadzkę do klubu z Bundesligi. Piątek ma kontrakt Herthą ważny do 2025 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

Florek | 31.08.2020 14:10

No i proszę, teraz news wygląda tak jak należy ;)
Fajnie, że szybko się tym zajęliście.

Od redakcji Dziękujemy za uwagę, staraliśmy się szybko zareagować. Dobrze, że nasi czytelnicy są z nami i czuwają :)

Outlander | 31.08.2020 15:28


Nie wiem co jest grane z tymi zmianami klubu przez Piątka. Czy on nie chce jakiejś stabilizacji tylko będzie tak latał po Europie co pół roku? Takie częste zmiany klubów nie służą budowaniu formy i rozwojowi.

Sylvinho88 | 31.08.2020 18:23

Może być tak,że to będzie ostatni z większych klubów Piątka

JohnyKozak123 | 31.08.2020 19:19

Dokładnie albo Piątek odpali albo zostaje powrót do Genui.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy