REKLAMA
REKLAMA

Mandragora może wrócić do Juve

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato  |  31.08.2020 09:59
Mandragora może wrócić do Juve

Piłkarze Juventusu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus jest bliski zawarcia porozumienia w sprawie pozyskania Rolando Mandragory z Udinese Calcio, podaje CalcioMercato.com. Włoch w przeszłości był już piłkarzem ekipy z Piemontu, z którą rozstał się w 2018 roku.

Juventus chce pozyskać Mandragorę, mimo że ten leczy kontuzję zerwania więzadeł krzyżowych. Tym samym na dzisiaj nie jest znany termin powrotu zawodnika do gry. Mistrz Włoch zapewnił sobie jednak możliwość odzyskania piłkarza, sprzedając go do klubu z Udine latem 2018 roku i z tej opcji chce skorzystać.

Powrót do Juve po dwóch latach?


Klub z Piemontu ma odzyskać zawodnika, wykładając 26 milionów euro za 23 latka. Mandragora ma zostać jednak natychmiast wypożyczony do Udinese, gdzie będzie miał spędzić sezon 2020/2021.

Przypomnijmy, że obecna umowa zawodnika urodzonego w Neapolu obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. W szeregach Udinese piłkarz wystąpił łącznie w 64 spotkaniach, w których strzelił sześć goli, notując też cztery asysty.

Włoscy dziennikarze twierdzą, że transakcja dotycząca transferu Mandragory do Juve ma zostać sfinalizowana w najbliższych dniach.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

ruben | 31.08.2020 11:31

kolejny wał turyńczyków, żeby potem na "bonusach" wyciągnąć kogoś z udine

Monochromatyczn | 31.08.2020 11:52

Monochromatyczn | 31.08.2020 11:58

Napisał kibic klubu, który z imponującym budżetem transferowym w kwocie 30mln przechodzi obecnie sam siebie w temacie kreatywnej księgowości, wszystkie transfery planując z odroczoną o rok płatnością ;)

Pomyślałbym, że deal z Mandragorą to zapłata za De Paula, ale ten już podobno w Leeds, a Paratici chyba nikogo więcej z Udinese nie obserwuje. Pewnie to wykupienie było ustalone jeszcze dwa lata temu przez Marottę.

Outlander | 31.08.2020 14:32

Piłkarz miał nawet perspektywę powrotu do Juventusu ale kontuzja zablokowała to rozwiązanie - szkoda!seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy