REKLAMA
REKLAMA

Dybala wciąż bez porozumienia ws. nowego kontraktu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  28.08.2020 13:39
Dybala wciąż bez porozumienia ws. nowego kontraktu

Paulo Dybala  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Paulo Dybala, wciąż nie parafował nowego kontraktu z Juventusem FC. Włoskie media przekonują jednak, że rozmowy na tej płaszczyźnie wciąż trwają, chociaż do porozumienia jeszcze daleka droga.

Paulo Dybala, ma umowę z klubem z Piemontu ważną do końca czerwca. Co prawda już od kilku miesięcy we włoskich mediach spekuluje się o nowym kontrakcie Argentyńczyka, ale do dzisiaj żadnej oficjalnej informacji na temat nowego porozumienia piłkarza z Juve nie ma.

Czas mija, a wartość Dybali rośnie


Przypomnijmy, że reprezentant Argentyny dołączył do Juventusu w 2015 roku z US Palermo, kosztując wówczas 40 milionów euro. Od tamtej pory wartość 26-latka wzrosła przynajmniej dwukrotnie. Nie zmienia to jednak faktu, e chętnych na piłkarza nie brakuje, a jednym z klubów, który przywitałby Dybalę z otwartymi ramionami, jest między innymi Manchester United.

Kłopot w tym, że Juventus z niechęcią podchodzi do rozstania z piłkarzem. Klub z Piemontu ma wiele planów dotyczących Dybali. Nie jest dziełem przypadku, że Argentyńczyka może grać w koszulce Juventusu z numerem "10", a ponadto jest też kapitanem Bianconerich.

Mocny punkt Starej Damy


Rozmowy w sprawie nowej umowy zawodnika trwają już od grudnia, a porozumienia jak nie było, tak nie ma. Co prawda nowy szkoleniowiec Juve Andrea Pirlo dał do zrozumienia, że Dybala będzie kontynuował swoją karierę w szeregach Bianconerich, ale klub wciąż nie spełnił żądań piłkarza.

Corriere dello Sport twierdzi, że rozmowy w sprawie nowej umowy wciąż trwają. Przypomnijmy, że na bazie aktualnego kontraktu Dybala może liczyć na roczne zarobki w wysokości ponad siedmiu milionów euro rocznie. Argentyńczyk jest tym samym jednym z najlepiej zarabiających zawodników w klubie obok Cristiano Ronaldo, Matthijsa De Ligta i Gonzalo Higuaina.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Heniok | 28.08.2020 18:15

Droga redakcjo, kapitanem Bianconerich jest Giorgio Chiellini...seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy