REKLAMA
REKLAMA

Tottenham odrzucił ofertę Milanu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  27.08.2020 15:59
Tottenham odrzucił ofertę Milanu

Stadion Tottenhamu  |  fot. Cezary Brzuzy

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Tottenham Hotspur odrzucił pierwszą ofertę Milanu w sprawie transferu prawego obrońcy Serge'a Auriera. Obie strony kontynuują rozmowy w tej sprawie, ale na razie ich stanowiska są odległe od siebie - informuje Sky Sports.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej, który jest związany z Tottenhamem jeszcze dwuletnią umową, prawdopodobnie opuści londyński klub przed nowym sezonem. Obok Milanu, zainteresowanie 27-letnim piłkarzem, który był podstawowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Jose Mourinho, wykazuje również Bayer Leverkusen.

Tottenham ma już następcę Auriera


Choć Aurier w poprzednim sezonie wystąpił w 33 ligowych spotkaniach, Tottenham ma być gotowy na sprzedaż zawodnika za odpowiednią cenę. Londyńczycy znaleźli już także następcę, którym ma zostać obrońca Wolverhamptonu Wanderers Matt Doherty. Oba kluby prowadzą zaawansowane rozmowy w tej sprawie, które mogą zostać sfinalizowane nawet w ciągu najbliższych godzin.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

renegat | 27.08.2020 16:27

nie bardzo mi sie podoba opcja z Aurierem. wydaje sie, ze Dumfris z PSV jest tanszy a poziomem od Auriera nie powinien odstawac. w dodatku jest wschodzacym wilczkiem.

Baresi | 27.08.2020 16:47

Holender już jest lepszy, no i tańszy, nie wiem nad czym tu się zastanawiać... Poza tym Aurier jest... mało stabilny emocjonalnie, dyplomatycznie rzecz ujmując.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
24.10 12:52