REKLAMA
REKLAMA

Dwóch zawodników Southampton blisko Fulham

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Daily Mail  |  27.08.2020 10:01
Dwóch zawodników Southampton blisko Fulham

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Fulham przygotowuje się do powrotu na boiska Premier League. Klub z Craven Cottage jest bliski finalizacji transferu dwóch zawodników Southampton, Harrisona Reeda i Mario Leminy - informuje Daily Mail.

W przypadku Reeda, Fulham zdecydowało się na aktywowanie opiewającej na 8 milionów funtów opcji definitywnego transferu, po tym jak piłkarz z powodzeniem bronił barw drużyny w ostatnim sezonie na zasadzie wypożyczenia.

Z kolei Lemina ma trafić na Craven Cotage na zasadzie wypożyczenia za dwa miliony funtów, z obowiązkiem wykupienia go przez Fulham, jeżeli drużyna w nadchodzącym sezonie utrzyma się w Premier League.

Reed pomógł w awansie


25-letni defensywny pomocnik, Harrison Reed, w poprzednim sezonie przyczynił się do wywalczenia przez Fulham awansu do Premier League. Po przenosinach do Londynu, rozegrał w tym zespole 28 spotkań w ramach rozgrywek Championship, notując w nich dwie asysty.

Władze Fulham zdecydowały teraz o zatrzymaniu go w zespole, poprzez aktywowanie zawartej w umowie z Southampton opcji definitywnego transferu za 8 milionów funtów. Wysokość tej kwoty uzależniona była od tego, czy drużynie z Craven Cottage uda się awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. W przypadku braku awansu, Fulham mogłoby wykupić Reeda za nieco niższą kwotę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy