REKLAMA
REKLAMA

RB Lipsk nie rezygnuje z czeskiego napastnika

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Corriere dello Sport  |  24.08.2020 10:59
RB Lipsk nie rezygnuje z czeskiego napastnika

Patrick Schick  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Sztab szkoleniowy RB Lipsk był bardzo zadowolony z postawy wypożyczonego z Romy Patricka Schicka. Obu klubów nie udało się dojść jednak do porozumienia w sprawie warunków definitywnego transferu i czeski napastnik z końcem sezonu pożegnał się z niemiecką drużyną. Władze klubu z Lipsk chcą jednak podobno wznowić negocjacje w sprawie transferu.

24-letni napastnik w Lipsku spędził niemal cały poprzedni sezon, po tym jak został wypożyczony na początku września ubiegłego roku. W barwach prowadzonego przez Juliana Nagelsmanna zespole rozegrał łącznie 28 meczów we wszystkich rozgrywkach, zdobywając 10 bramek i dokładając do tego 3 asysty.

Trener RB Lipsk był bardzo zadowolony z postawy Schicka i nie ukrywał, że chciałby go zatrzymać w zespole na dłużej. Niemiecki klub nie mógł jednak pozwolić sobie na aktywowanie opcji definitywnego transferu, a prowadzone z Romą rozmowy na temat obniżenia transferowej kwoty zakończyły się niepowodzeniem.

Jak informuje Il Corriere dello Sport, przedstawiciele RB Lipsk nie zrezygnowali jednak ze starań i zamierzają w najbliższym czasie wrócić do rozmów z włoskim klubem. Teraz muszą się jednak liczyć z konkurencją ze strony innych zespołów, które zwróciły uwagę na Schicka po jego udanym sezonie. Wśród nich znajduje się inny klub niemieckiej Bundesligi - Bayer Leverkusen.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco