REKLAMA
REKLAMA

Mihajlović z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  23.08.2020 13:27
Mihajlović z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa

Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Bologna potwierdziła, że trener Sinisa Mihajlović uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Jest to bardzo niepokojąca informacja, biorąc pod uwagę, że serbski szkoleniowiec znajduje się w grupie wysokiego ryzyka.

W lipcu ubiegłego roku u Mihajlovicia zdiagnozowana została białaczka. Szkoleniowiec musiał poddać się chemioterapii, a także poddać się zabiegowi przeszczepu szpiku kostnego. Serb wrócił już do zdrowia, ale pozostaje w grupie wysokiego ryzyka ze względu na przebytą niedawno poważną chorobę.

Bologna poinformowała również, że Mihajlović nie wykazuje żadnych objawów i pozostanie w domu na dwutygodniowej kwarantannie. Obok szkoleniowca, w poniedziałek badania na obecność koronawirusa w organizmie przeszli również wszyscy piłkarze zespołu oraz pozostali członkowie sztabu szkoleniowego.

Włoski zespół tym samym rozpocznie przygotowania do nowego sezonu bez swojego trenera na boisku treningowym. Podobna sytuacja miała miejsce przed rokiem. Wówczas przebywający w szpitalu Mihajlović pozostawał w kontakcie ze sztabem oraz zawodnikami za pośrednictwem wideokonferencji.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco