REKLAMA
REKLAMA

Ibrahimović nie odpowiedział Milanowi

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  22.08.2020 20:19
Ibrahimović nie odpowiedział Milanowi

Zlatan Ibrahimović  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Zlatan Ibrahimović prawdopodobnie nie weźmie udziału w poniedziałkowym treningu Milanu, który rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. Były reprezentant Szwecji nadal nie udzielił Rossonerim odpowiedzi na przedstawioną ofertę nowego kontraktu.

Jak poinformował Gianluca Di Marzio, na razie trudno jest mówić o bliskim osiągnięciu porozumienia między stronami. Rozmowy w sprawie podpisania nowego kontraktu się przedłużają, a kwestią sporną wydaje się być wynagrodzenie.

Przedstawiciele Milanu są przekonani, że Ibrahimović w przyszłym sezonie nadal będzie występował w zespole prowadzonym przez Stefano Pioliego. 38-letni zawodnik oczekuje podobno wynagrodzenia w wysokości 7,5 miliona euro, podczas gdy ostatnia propozycja ze strony Rossonerich miała być milion euro niższa.

Rozmowy w tej sprawie będą zapewne kontynuowane w najbliższym tygodniu, ale niewiele wskazuje na to, aby Ibrahimović pojawił się na poniedziałkowym treningu drużyny.

Szwed do zespołu Milanu trafił w styczniu i był bardzo ważnym jej elementów. W 20 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach zdobył dla Rossonerich 11 bramek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Marios77 | 23.08.2020 09:45

Szwedzka KUPA.... Tyle w temacie

Ninja95Inter | 23.08.2020 12:33

Ibra jest Piłkarzem który DAŁ Milanowi życie pod koniec tego sezonu jeżeli odejdzie to jakoś tego nie widzę kupią kolejnego Piątka i będzie to samo przy Ibtze zawodnicy zyskują pewność siebie i stają się walczakami wiec mimo wieku jest bardzo ważnym zawodnikiem Milanuseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
24.10 12:52