REKLAMA
REKLAMA

Milan nadal bez porozumienia z Ibrahimoviciem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Tuttosport  |  19.08.2020 11:38
Milan nadal bez porozumienia z Ibrahimoviciem

Zlatan Ibrahimović  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Zlatan Ibrahimović nadal nie podpisał nowego kontraktu z Milanem, ale rozmowy w tej sprawie cały czas są prowadzone. Kolejna tura odbyła się w ostatni poniedziałek.

Zatrzymanie doświadczonego Szweda jest jednym z priorytetów Rossonerich. Od czasu jego powrotu na San Siro w styczniu, Ibrahimović miał ogromny wpływ na drużynę, która zakończyła sezon na szóstym miejscu w tabeli. 38-latek zdobył dziesięć bramek i dołożył do tego pięć asyst w 18 spotkaniach w barwach Milanu, które rozegrał w 2020 roku.

Milan ciężko pracuje nad zatrzymaniem Ibrahimovicia


Rozmowy w sprawie przedłużenia wygasającego kontraktu szwedzkiego napastnika trwają od wielu tygodni. Przedstawiciele Milanu są zdeterminowani do związania się z Ibrahimoviciem na dłużej, ale na razie obu stronom nie udało się dojść do porozumienia w sprawie wysokości wynagrodzenia.

Kolejne rozmowy w tej sprawie pomiędzy Milanem, a reprezentantami piłkarza odbyły się w poniedziałek. Szwed oczekuje kontraktu gwarantującego mu zarobki w wysokości 7,5 miliona euro rocznie, podczas gdy AC Milan wcześniej oferował mu wynagrodzenie wynoszące 5 milionów euro plus premie.

Jak informuje Tuttosport, obie strony nieco zbliżyły się do siebie, ale od uzgodnienia nowych warunków nadal dzieli ich kwota miliona euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

slavoy | 19.08.2020 13:33

Beda sie o banke klocic teraz.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
24.10 12:52