REKLAMA
REKLAMA

Dwa zachorowania na COVID-19 w Romie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  18.08.2020 15:12
Dwa zachorowania na COVID-19 w Romie

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
AS Roma oficjalnie poinformowała, że dwóch zawodników z zespołu do lat 23 uzyskało pozytywny wynik tekstu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19. Piłkarze zostali natychmiast odesłani na domową kwarantannę.

Oficjalny komunikat w sprawie pojawił się na łamach strony internetowej klubu z Wiecznego Miasta.

"AS Roma ogłasza, że ​​w jednym z regularnych testów przewidzianych protokołem klubu, dwóch zawodników z drużyny Primavera uzyskało wynik pozytywny w pierwszym teście wymazu na obecność COVID-19" - brzmi oświadczenie klubu AS Romy opublikowana na oficjalnej witrynie internetowej.

"Dwaj chłopcy przebywający w izolacji domowej nie mają obecnie żadnych objawów i zostaną poddani kolejnej kontroli w ciągu najbliższych kilku godzin. Klub powiadomił już właściwe organy ds. zdrowia, oprócz uruchomienia procedur przewidzianych przez prawo, w tym sanitacji części wspólnych i identyfikacji osób, które miały kontakt z zawodnikami, którzy uzyskali wynik pozytywny" - czytamy dalej.

"Działania zespołu zostały zawieszone do poniedziałku 24 sierpnia. Wszyscy członkowie zespołu zostaną ponownie przetestowani w ciągu najbliższych kilku godzin".
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy