REKLAMA
REKLAMA

Lazio z posiłkami z Man City?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  17.08.2020 20:34
Lazio z posiłkami z Man City?

Simone Inzaghi  |  fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Włoskie środki masowego przekazu donoszą, że przedstawiciele SS Lazio dali Davidowi Silvie kolejne 24 godziny na podjęcie decyzji w sprawie transferu. Warto jednak podkreślić, że nie tylko ofensywny piłkarz jest łączony z klubem z siedzibą na Stadio Olimpico. Niewykluczone, że do Lazio dołączy również Nicolas Otamendi.

David Silva podobno już ustalił warunki indywidualnego kontraktu, co miało mieć miejsce w minionym tygodniu. Zawodnik jednak wciąż nie podpisał umowy z Lazio.

Wtorek dniem decyzji


Hiszpański piłkarz aktualnie pozostaje wolnym piłkarzem, gdyż wygasł już jego kontrakt z Man City. Dzisiaj natomiast piłkarz został ciepło pożegnany przez klub z Etihad Stadium, który postawił pomnik z jego wizerunkiem pod stadionem.

Tymczasem według ostatnich doniesień z Włoch, dyrektor sportowy rzymian w osobie Igliego Tare zdecydował się przedłużyć ultimatum o kolejne 24 godziny, więc Silva ma czas do jutra na udzielenie odpowiedzi.

Nie tylko David Silva może trafić pod skrzydła Inzaghiego z Man City


Il Messaggero podaje z kolei, że sternicy Lazio pracują też nad pozyskaniem obrońca Otamendiego, który niedawno był bliski transferu do Valencii CF. Ostatecznie transakcja nie doszła do skutku, gdyż hiszpański klub ma kłopoty finansowe. 32-latek szuka zatem innego miejsca na kontynuowanie swojej kariery.

O ile David Silva jest już wolnym zawodnikiem, to Otamendi ma kontrakt ważny z przedstawicielem Premier League do 2022 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

Rafalski687 | 17.08.2020 23:25

Już po temacie. Silva w Realu Sociedad San Sebastian.

BOYSSAN | 17.08.2020 23:48

Dokl. Silva w Lazio nie był realny

Rafalski687 | 18.08.2020 00:08

Chociaż nie powiem Lazio dało się ośmieszyć takim obrotem sprawy.

grupio | 18.08.2020 00:31

Za bardzo się z nim cackali.

Rafalski687 | 18.08.2020 09:27

Czasami wydaje mi się że włoskie kluby chcą przekombinować w negocjacjach i im się to często udaję w tym negatywnym znaczeniu. Oczywiście nie twierdzę że w tej sytuacji zawodnik jest niewinny bo coś mu się odmieniło że zdecydował się na RSSS.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy