REKLAMA
REKLAMA

Ayhan nowym obrońcą Sassuolo

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  16.08.2020 13:04
Ayhan nowym obrońcą Sassuolo

Serie A

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kaan Ayhan zgodnie z oczekiwaniami mediów został nowym piłkarzem US Sassuolo, poinformował klub z regionu Emilia-Romania. Turek do ekipy z Serie A trafił z Fortuny Duesseldorf. Suma transakcji ma być warta 2,5 miliona euro.

Ayhan z klubem z Włoch parafował kontrakt na trzy lata. W szeregach Zielono-czarnych zawodnik ma wzmocnić defensywę, mogąc grać zarówno na środku obrony, jak i na bokach.

25-latek to 28-krotny reprezentant Turcji, który zdecydował się na grę w ekipie znad Bosforu, mimo że urodził się i wychował w Niemczech. Ayhan ma tym samym podwójne obywatelstwo.

Kolejny reprezentant Turcji w klubie włoskiej ekstraklasy


Urodzony w Gelsenkirchen zawodnik staje się trzecim tureckim obrońcą, który będzie grał w Serie A, dołączając do Meriha Demirala, czy Merta Muldura.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że osiągnęliśmy porozumienie z Sassuolo i jesteśmy zadowoleni z finansowego punktu widzenia - powiedział cytowany przez oficjalną stronę internetową Fortuny Duesseldorf dyrektor sportowy niemieckiego klubu Uwe Klein.

- Wielokrotnie podkreślaliśmy, że nie chcemy stawiać przeszkód naszym zawodnikom, ale jesteśmy również zobowiązani do dokładnego zbadania całego pakietu transferowego - zaznaczył działacz.

- Życzymy Kaanowi wszystkiego najlepszego, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i osobistej, ponieważ jest doskonałym przykładem tego, jak dobrze młodzi zawodnicy mogą rozwijać się w Fortunie - skwitował Klein.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy