REKLAMA
REKLAMA

Lazio wyznaczyło termin na odpowiedź od Davida Silvy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  16.08.2020 12:49
Lazio wyznaczyło termin na odpowiedź od Davida Silvy

David Silva  |  fot. Razvan Pasarica / SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wciąż nie ostał sfinalizowany transfer Davida Silvy z Manchesteru City do SS Lazio. Media na Półwyspie Apenińskim wskazują, że przedstawiciele Orłów wyznaczyli na dzisiaj ostateczny termin dopięcia transakcji, chcąc otrzymać od piłkarza odpowiedź w związku z transferem.

Po odpadnięciu ekipy Josepa Guardiolai z Ligi Mistrzów hiszpański piłkarz pozostał wolnym zawodnikiem. Jednocześnie David Silva może w tygodniu związać swoją przyszłość z Lazio.

Ostatnio włoska prasa podawała jednak, że były reprezentant Hiszpanii nie odpowiadał na telefony ze strony stołecznego klubu, co zrodziło spekulacje, że David Silva zaczął rozważać inne oferty i zmienił zdanie w sprawie swojej ewentualnej przeprowadzki do teamu z Wiecznego Miasta.

Kończy się cierpliwość rzymian


Tymczasem La Gazzetta dello Sport podaje na swoich łamach, że Lazio wyznaczyło termin na podjęcie decyzji przez piłkarza. Jeśli dzisiaj rzymianie nie otrzymają w odpowiedzi podpisanych dokumentów, to wycofają się z tematu dotyczącego transferu z udziałem Hiszpana.

Dodajmy, że David Silva ma parafować według środków masowego przekazu umowę na trzy lata z przedstawicielem Serie A, dzięki czemu rocznie zawodnik będzie wraz z bonusami mógł inkasować cztery miliony euro.

David Silva na mocy kontraktu w szeregach Lazio będzie mógł też korzystać z osobistego kierowcy, czy prywatnego odrzutowca, aby mógł odwiedzać swoją rodzinę w Hiszpanii.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

adini | 16.08.2020 18:54

Do Romy go :D

xxBANGxx | 16.08.2020 19:48

Transfer miał być ogłoszony na początku tego tygodnia, a tu już zbliża się nowy tydzień.
Dziwna sytuacja.

BOYSSAN | 16.08.2020 19:55

Chciałbym ale będę mega zdziwiony jak ostatecznie zakotwiczy w Lazioseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy