REKLAMA
REKLAMA

Ibrahimovic wkrótce z kontraktem w Milanie?

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Italia  |  14.08.2020 17:54
Ibrahimovic wkrótce z kontraktem w Milanie?

Zlatan Ibrahimović  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Zlatan Ibrahimovic stał się w teorii wolnym graczem, ale wszystko wskazuje na to, że niebawem podpisze nową, dwuletnią umowę z Milanem. Jest spora szansa na to, że Szwed będzie zarabiać rocznie nawet 6 milionów euro.

Zdaniem La Gazzetta dello Sport to, że Ibrahimovic zostanie w Mediolanie jest praktycznie pewne. Obie strony prowadzą zaawansowane negocjacje i są już naprawdę blisko porozumienia. Szwed od początku mówił otwarcie o tym, ile by chciał zarabiać, a działacze Milanu długo myśleli, jak mogą mu to zagwarantować.

Ile zarobi Ibrahimovic?


Spora część jego wynagrodzenia ma dotyczyć bonusów. Ibrahimovic miałby otrzymać pół miliona euro w przypadku awansu Milanu do Ligi Mistrzów. Podobna kwota miałaby dotyczyć wygrania rozgrywek Europa League.

Dodatkowe zapisy dotyczą liczby jego występów i zdobytych goli. Łącznie, po spełnieniu kilku wymogów, Ibrahimovic mógłby otrzymać w ciągu jednego sezonu nawet 6 milionów euro.

Szwed w kampanii marketingowej


W Mediolanie są w zasadzie pewni, że Szwed zostanie w klubie. Ibrahimovic brał zresztą udział w kampanii marketingowej dotyczącej nowych strojów rezerwowych na kolejny sezon. Spekuluje się, że ogłoszenie nowego kontraktu nastąpi w ciągu parunastu dni.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
28.09 23:18