REKLAMA
REKLAMA

Media: Rodriguez porozumiał się z Torino

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  14.08.2020 13:56
Media: Rodriguez porozumiał się z Torino

Ricardo Rodriguez  |  fot. Razvan Pasarica/SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ricardo Rodriguez już wkrótce zostanie zawodnikiem Torino. Reprezentant Szwajcarii, który do Turynu przeniesie się na zasadzie definitywnego transferu z Milanu, doszedł do porozumienia w sprawie warunków kontraktu.

Jak informuje Sky Sport Italia, władzom Torino uda się spełnić życzenie nowego trenera zespołu, a byłego szkoleniowca Milanu Marco Giampaolo, dla którego sprowadzenie Rodrigueza było jednym z priorytetów.

Intensywne negocjacje między Torino a zawodnikiem trwały przez kilka ostatnich dni i zakończyły się uzyskaniem porozumienia. Rodriguez podpisze z klubem trzyletnią umowę, dzięki której będzie zarabiał półtora miliona euro rocznie. Do finalizacji transferu może dojść w następnym tygodniu. Na jego początek zaplanowane zostały bowiem testy medyczne piłkarza.

AC Milan za 27-letniego obrońcę otrzyma trzy miliony euro plus bonusy.

Kolejna szansa w Serie A


Ricardo Rodriguez zawodnikiem Milanu został latem 2017 roku, kiedy Rossoneri zdecydowali się zapłacić za niego Wolfsburgowi 15 milionów euro. W drużynie z San Siro występował przez 2,5 roku, notując 74 występy na boiskach Serie A.

Zimą Szwajcar został wypożyczony do PSV Eindhoven, w barwach którego wystąpił w sześciu ligowych meczach. Holenderski klub nie zdecydował się jednak na jego wykupienie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy