REKLAMA
REKLAMA

Gagliardini: Będziemy przygotowani na Szachtara

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  14.08.2020 13:27
Gagliardini: Będziemy przygotowani na Szachtara

Roberto Gagliardini  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Pomocnik Interu Mediolan, Roberto Gagliardini, zapewnia, że jego drużyna jest przygotowana na pojedynek z Szachtarem Donieck. Obie drużyny, w poniedziałkowym półfinale, zmierzą się ze sobą o awans do finału Ligi Europy.

W ćwierćfinałowych spotkaniach, Inter Mediolan pokonał 2:1 Bayer Leverkusen, natomiast Szachtar Donieck nie dał szans FC Basel, wygrywając wysoko 4:1.

- To ważne i trudne spotkanie z silnym zespołem, którego uważnie przeanalizowaliśmy w tym tygodniu i który ma imponujące indywidualne talenty - powiedział Gagliardini w rozmowie ze Sky Sport Italia.

- Musimy dobrze się przygotować i zrobić dokładnie to, co prosi nas trener. Być może Szachtar ma więcej technicznych atutów w ataku niż Leverkusen, na pewno grają bardzo szybko i mogą spowodować trudności. Są również bardzo mocni w defensywie, ale wiemy, jak sprawić im problemy w poniedziałek - kontynuował.

- Rywalizacja rozstrzygnie się w jednym spotkaniu. Minęło sporo czasu, od kiedy Inter rozgrywał takie mecze, ale mamy wszystko, co jest potrzebne, aby pokonać całą drogę. Poza tym, trener i tak żyje każdym meczem jak finałem, więc przygotowujemy się z prawdziwą determinacją - dodał Gagliardini.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco