REKLAMA
REKLAMA

Matuidi nowym piłkarzem Interu Miami

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  13.08.2020 13:55
Matuidi nowym piłkarzem Interu Miami

Blaise Matuidi  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Zgodnie z medialnymi doniesieniami Blaise Matuidi dzisiaj związał swoją przyszłość z Interem Miami. Szczegółów transakcji nie ujawniono.

Zanim mistrz świata z 2018 roku dołączył do ekipy z MLS, to za porozumieniem stron rozwiązał swoją umowę z Juventusem FC. Przypomnijmy, że doświadczony francuski pomocnik miał kontrakt ważny z klubem z Piemontu do końca czerwca 2021 roku.

- Blaise jest jednym z najbardziej utytułowanych pomocników swojego pokolenia i cieszymy się, że możemy go gościć w swoich szeregach - powiedział Paul McDonough, dyrektor operacyjny i dyrektor sportowy Interu Miami.

- Jego światowej klasy jakość i przywództwo będą kluczowymi atrybutami klubu - dodał działacz klubu MLS.

Niezbędne doświadczenie i rutyna w klubie z Florydy


- Nie mógłbym być szczęśliwszy, mogąc powitać mojego przyjaciela Blaise'a w Interze Miami. Jest świetnym i utalentowanym piłkarzem oraz wspaniałą osobą - powiedział z kolei współwłaściciel klub David Beckham.

- Posiadanie w naszym zespole zdobywcy Pucharu Świata o jakości Blaise'a to dla nas coś bardzo ważnego. To Istotny moment dla klubu, dla nas jako właścicieli i dla naszych fanów. Dla mnie osobiście dołączenie byłego kolegi z drużyny do naszego klubu jest czymś wyjątkowym i nie mogę się doczekać powitania go i jego rodziny w południowej Florydzie - dodał Anglik.

Matuidi w szeregach ekipy z Miami będzie grał w koszulce z numerem osiem na plecach. Swój debiut zawodnik będzie mógł zaliczyć już w nocy z 22 na 23 sierpnia czasu polskiego z Orlando City.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

funjuve | 14.08.2020 11:10

No i dobrze, niech mu się tam dobrze gra.
Blaise dzięki za wszystko.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy