REKLAMA
REKLAMA

Inzaghi z nową umową do końca miesiąca?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  11.08.2020 17:31
Inzaghi z nową umową do końca miesiąca?

Simone Inzaghi  |  fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Przedstawiciele Lazio Rzym mają nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu trener Simone Inzaghi podpisze nowy kontrakt z klubem. Jak informuje jednak La Gazzetta dello Sport, obu stronom na razie nie udało się osiągnąć porozumienia w tej sprawie.

Obecna umowa 44-letniego szkoleniowca z włoskim klubem obowiązuje do czerwca 2021 roku. Rozmowy w sprawie jej przedłużenia trwają od miesiąca, ale na razie nie zakończyły się uzyskaniem porozumienia.

Lazio z sukcesami pod wodzą Inzaghiego


Na Stadio Olimpico nie ukrywają, że są bardzo zadowoleni z dotychczasowej pracy z Inzaghiego, który w sezonie 2018/19 poprowadził drużynę do zdobycia Pucharu Włoch. Lazio miało również udany poprzedni sezon, w którym długo dotrzymywało kroku Juventusowi, a ostatecznie zajęło miejsce premiowane występami w Lidze Mistrzów.

Władze Lazio chciałyby zatrzymać szkoleniowca w klubie na dłużej i są gotowi zwiększyć jego wynagrodzenia z dwóch do trzech milionów euro. Inzaghi na razie wstrzymuje się z podjęciem decyzji w tej sprawie, a włoskie media sugerują, że powodem tego są jego oczekiwania co do wzmocnienia składu przed nadchodzącym sezonem.

Przedstawiciele włoskiego klubu chcą jednak rozwiązać sprawę nowego kontraktu trenera jeszcze w tym miesiącu, podczas zgrupowania drużyny w Auronzo di Cadore.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco