REKLAMA
REKLAMA

Chelsea sprzeda Bakayoko do Milanu?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Sun  |  11.08.2020 12:00
Chelsea sprzeda Bakayoko do Milanu?

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Najnowsze doniesienia angielskich mediów sugerują, że Chelsea FC jest gotowa sprzedać tego lata Tiemoue Bakayoko do AC Milanu. Informacje w tej sprawie pojawiły się na łamach The Sun.

25-letni piłkarz w przeszłości bronił już barw Rossonerich na zasadzie wypożyczenia z londyńskiego klubu. W ekipie z miasta mody piłkarz rozegrał 42 spotkania, w których zdobył jedną bramkę, notując również jedną asystę.

Szykuje się powrót do Mediolanu?


Tymczasem popularny na Wyspach Brytyjskich tabloid wskazuje, że Chelsea jest gotowa obniżyć sumę odstępnego za piłkarza, aby tylko sprzedać go w trakcie letniej sesji transferowej. Londyński klub podobno wycenił urodzonego w Paryżu pomocnika na 20 milionów funtów.

Milan znajduje się w gronie chętnych na zatrudnienie jednokrotnego reprezentanta Francji. Kłopotem w przypadku transferu z udziałem piłkarza mogą być jednak oczekiwania finansowe zawodnika, który musiałby się pogodzić ze znaczną obniżką swoich apanaży w przypadku przeprowadzki do Włoch.

Bakayoko w trakcie kampanii 2019/2020 reprezentował barwy AS Monaco, będąc do ekipy z Księstwa wypożyczonym na jeden sezon. Warto podkreślić, że właśnie z Monaco piłkarz trafił do Chelsea na stałe w 2017 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

RedDevil2005 | 11.08.2020 12:38

O kurde już zapomniałem całkiem o gościu. Pamiętam, że jak grał w BPL to kibice nazywali go BakaStrata, był fatalny, ale można to uzasadnić, że gryzł się pozycja z Kante. Później w Milanie trochę lepiej a ostatnio w Monaco to jak? Bo tego już nie wiem, ale chyba bez szału co?

MarseilleFan | 11.08.2020 19:11

W Monaco bez szału, ale jak dla mnie to on nawet w pierwszym okresie gry w klubie z Księstwa niczym specjalnym się nie wyróżniał i korzystał na dobrej grze Fabinho. W Milanie widziałem jego najlepszy okres w karierze bo tam w roli tego jedynego defensywnego pomocnika spisywał sie bardzo dobrze.

WAYNEROONEY10 | 12.08.2020 08:22

to Milan stać na niego? przecież to biedaki

Calcio99 | 12.08.2020 08:57

Biedny to jesteś ty, umysłowo na pewno.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy